MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Manşet, Mekanlar, Toplum » Şenol Erdener’in “Işık Sız” Fotoğraf Sergisi Leica Fotoğraf Galerisi’nde!
Şenol Erdener’in “Işık Sız” Fotoğraf Sergisi Leica Fotoğraf Galerisi’nde!


İstanbul Fotoğraf Merkezi içinde yer alan Leica Fotoğraf Galerisi’nde 04 Kasım – 29 Kasım 2010 tarihleri arasında, fotoğraf sanatçısı Şenol Erdener’in “IŞIK SIZ” başlıklı fotoğraf sergisi gerçekleştirilecektir.

Şenol Erdener Kimdir?

1967 Trabzon doğumluyum.Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu ve yönetici olarak kozmetik sektöründe çalışmaktayım.Evli ve iki çocuk babasıyım.Fotoforum Derneğinde Temel Fotoğraf, Kompozisyon ve Photoshop eğitimleri aldım.Özcan Yurdalan’ın “Belgesel Fotoğraf” Atölyesine katıldım.Trabzon Fotoğraf Sanatı Derneği FOTO FORUM ve İzmir İZAFOD üyesiyim. FOTOĞRAF AKADEMİSİ tarafından süreli yayınlanmakta olan Fotoğraf Notları adlı derginin Trabzon Temsilciliğini yürütmekteyim.Kısa bir süre Fotoforum Basın Yayın Birim Liderliği ve Anadolu Fotoğraf Dergisi Trabzon Temsilcilik görevlerini üstlendim. Çeşitli ulusal yarışmalarda  derecelerim ve sergilemelerim oldu.İlk kişisel sergimi 2010 Mayıs’ında Trabzon Sanatevi’nde “Ve Zaman Durdu” adıyla açtım. Fotoğraflarım çeşitli karma sergilerde yer aldı.

Galeri
📆 22 Ekim 2010 Cuma 16:48   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR