MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Etkinlikler, Flaş, Toplum » Akademi İstanbul’da Kariyer Tercihi Gününe davetlisiniz..!
Akademi İstanbul’da Kariyer Tercihi Gününe davetlisiniz..!


Akademi İstanbul, gençlerin gelecekte sevdikleri işi yapmalarına yardımcı olmak için katılımın ücretsiz olduğu Kariyer Tercihi Günü düzenliyor.

Milyonlarca kişinin yarıştığı üniversite maratonunda bu yıl da yüz binlerce genç ne yazık ki ya üniversite kapısından dönmek ve hayalini kurdukları kariyerden vazgeçmek ya da istemedikleri bir bölümde okumak zorunda kaldı. Yüz yıla yakın tarihiyle Türkiye’nin önde gelen özel eğitim kurumlarından Akademi İstanbul, gelecekte sevdikleri bir işi yapmak isteyen gençlerin kariyerlerine nasıl yön vereceklerine yardımcı olmak amacıyla 26 Ekim 2010 Salı günü Kariyer Tercihi Günü düzenliyor.

Katılımın tamamen ücretsiz olduğu Kariyer Tercihi Günü’nde gençler farklı meslek gruplarında Türkiye ve dünya genelinde başarılı olmuş kişilerden o meslekler hakkında bilgi edinecek, kariyeri için o mesleği seçtiğinde nelerle karşılaşacağını, mesleğin zorluklarını ve başarılı olmak için neler yapması gerektiğini dinleyecek.

Gençlerin Moda Tasarım, Sinema –Televizyon, İç Mimarlık, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık konularında bilgilendirileceği etkinlik karşılıklı etkileşimli bir ortamda organize ediliyor. Kariyer Tercihi Günü’ne katılacak konuşmacılar arasında ise Senaryo Yazarı Sonkan Damcıoğlu ve Mimar Sinan Üniversitesi Öğretim görevlisi Piraye Yüksel Demircan; pek çok tanınmış marka ve etkinlik için özel tasarım çalışmalarının yanı sıra ENCİ markası ile de tanınan moda tasarımcısı Enci Velidedeoğlu; Reklamcılık Bölümünde Yazı Atölyesi dersleri verecek olan Edebiyat ödüllü Mario Levi; Sesi ile birçok karaktere hayat vermiş Türkiye’de kaşesi en yüksek 3 sesten biri olan Metin Belgin; kariyer yönetimi ve insan kaynakları alanında uzun yıllar kazandığı deneyimlerini “İnsana Saygı” ödülü ile taçlandıran HaberTürk İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Erkan ATAMAN gibi isimler bulunuyor…

Tarih: 26 Ekim 2010 Salı

Saat: 13.00 – 21.00

Yer: Akademi İstanbul

LCV: 0212 243 46 33

243 46 22

0532 510 36 86

Adres: İstiklal Cad. Büyükparmakkapı sok. No:1 AKADEMİ İSTANBUL Taksim/Beyoğlu

Bilgi İçin:

Nayat Akbuğa Balcıoğlu

bilgi@akademiistanbul.com

www.akademiistanbul.com

📆 22 Ekim 2010 Cuma 11:36   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR