MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Bostancı, Eğitim, Flaş, Manşet » Yönetici Adayları Salonlara Sığmadı
Yönetici Adayları Salonlara Sığmadı


Eğitim-Bir-Sen’in İstanbul’da açtığı Eğitim Yöneticiliği Sınavlarına Hazırlık Kurslarına yoğun talep yaşandı. 250 kişilik salonlarda yapılan kurslar için yaşanan talep yoğunluğundan dolayı ek salonlar tahsis edildi.

Eğitim-Bir-Sen’in İstanbul Anadolu Yakasında; Kartal, Sultanbeyli, Bostancı ve Ümraniye’de açtığı Eğitim Yöneticiliği Sınavlarına Hazırlık Kursları başladı. Eğitim-Bir-Sen İstanbul 4 No’lu Şube tarafından üyelere yönelik çıkarılan Eğitim Yöneticiliği Sınavlarına Hazırlık Kitabı yönetici adayları tarafından beğenildi ve “çok pratik kitap” olarak adlandırıldı.

Eğitim Bir Sen’in açtığı hazırlık kursları hafta sonu yapılıyor ve 15 formatör görev yapıyor. Hafta sonu tam gün yapılan kurslarda bütün detaylar düşünülmüş durumda. Açılış kokteyli ile başlayan kurslarda ders aralarında çay servisleri ile öğle arasında yemek servisi de yapılıyor.

Bazı kurs merkezine 250’den fazla yönetici adayının gelmesi üzerine yeni ek derslik tahsis edildi ve formatörler farklı sınıflarda dönüşümlü ders anlatmak zorunda kaldı. Bütün konuların sadeleştirilmiş sunu şeklinde anlatıldığı kurslara katılım her geçen gün artarak devam ediyor.

Eğitim Bir Sen İstanbul 4 No’lu Şube Başkanı Ali Yalçın; kurslarımızın hafta sonu tam gün olmasından dolayı civar illerden gelen bile var dedi. Hizmet sendikacılığı bizimle abideleşecek diyen Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Yalçın; Eğitim Yöneticiliği Sınavlarına Hazırlık Kitabından Anadolu’ya 20 binden fazla kitap gönderildi ve kurs merkezlerinden çok olumlu tepkiler aldık. Son hafta iki adet deneme sınavı yapacağız. Şuan deneme sınavı için komisyonlarımız soru hazırlamayı tamamlamak üzere dedi.

Haber: Murat Şit

Galeri
📆 12 Ekim 2009 Pazartesi 13:03   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR