MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Büyükşehir, Flaş, Toplum » Tuzla Belediyesi’nden Pakistan’a büyük yardım..!
Tuzla Belediyesi’nden Pakistan’a büyük yardım..!


Tuzla Belediyesi; asrın sel felaketine maruz kalmış ve binlerce kişinin hayatını kaybettiği Pakistan’a Belediye meclisi kararıyla 150 bin lira nakdi yardım gönderdi.

Tarihin en büyük sel felaketini yaşayan Pakistan için Türkiye genelinde başlatılan kampanyalar devam ederken, Pakistanlı kardeşlerimizin yaralarını sarması için Başbakanlık genelgesi üzerine Tuzla Belediye Meclisi oy birliğiyle 150 bin lira nakit olarak yardım gönderdi.  İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin koordinasyonu ile Tuzla ve diğer ilçe belediyelerinin Pakistan’a malzeme yardımı toplanmış, bölgeye; doktor, teknisyen, sağlık memuru, mühendis, elektrikçi ve tamir ekibi gönderilmişti.

Tüm Meclis Üyelerine Teşekkür Ediyorum

Konuyla ilgili açıklama yapan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Başbakanlık Genelgesi üzerine bağışı gerçekleştirdiklerini söyledi. Kararın Belediye meclisinden oy birliğiyle geçtiğini belirten Yazıcı “ Yaşanan sel felaketinin ardından Büyükşehir Belediyesi koordinasyonu ile kampanyaya dahil olduk. İlçemizden toplanan gıda, giyecek ve yardım paketleri daha önce gönderildi. Son meclisimizde de 150 bin liralık nakdi yardım kararı aldık. Kararın oy birliğiyle çıkmasından dolayı Tüm meclis üyelerine teşekkür ediyorum” ifadesinde bulundu.

Galeri
📆 24 Eylül 2010 Cuma 11:37   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR