MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Erenköy, Flaş, Mahalleler, Sahrayıcedit, Toplum » Ataşehir’de geri dönüşüm kumbaraları yerleştirildi
Ataşehir’de geri dönüşüm kumbaraları yerleştirildi


Ataşehir  Belediyesi atıkların geri dönüşümünü sağlamak ve çevre kirliliğini önlemek amacıyla ilçe sokaklarına geri dönüşüm kumbaraları yerleştirdi.

Ataşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü bir yandan Ataşehir Tane Tane Kapak Topluyor Adım Adım Engelleri Aşıyor kampanyasını yürütürken, bir yandan da belli noktalara geri dönüşüm kumbaraları yerleştiriyor. Ataşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından “Ataşehir Ayrı Topluyor, Geleceğini Kazanıyor” sloganıyla yürütülen  geri dönüşüm projesi kapsamında ilçe genelinde 30 tane geri dönüşüm kumbarası yerleştiriliyor. Böylece mevcut olan kumbara sayısı 25’den 55’e çıkarılmış olacak. Yeni kumbaralar İçerenköy, Örnek , Atatürk, Mimar Sinan, Ferhatpaşa, İnönü , Yenişehir, Mustafa Kemal, Kayışdağı, Küçükbakkalköy , Yenisahra Yeni Çamlıca, Mevlana ,Fetih Esatpaşa mahalleleri ile  Batı Ataşehir’de belirlenen notlara yerleştiriliyor. Kumbaraların içindeki ambalaj atıkları  yoğun olan bölgelerde sık sık, yoğunluğun az olduğu bölgelerde ise haftada en az 1 kere ambalaj  atığı toplama aracı tarafından toplanacak.

Galeri
📆 20 Eylül 2010 Pazartesi 10:13   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

Ahmet Zeki YEŞİL
31 Temmuz 2021 Cumartesi
Yıldırım Gündoğdu
02 Ağustos 2021 Pazartesi

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR