MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Eğitim, Flaş, Suadiye, Toplum » Kadıköy Belediyesi Gönüllü Evi’nde Fotoğrafçılık atölyeleri başlıyor

Kadıköy Belediyesi Gönüllü Evi’nde Fotoğrafçılık atölyeleri başlıyorKadıköy Belediyesi Suadiye Gönüllü Evi’nde fotoğrafçılık atölyeleri başlıyor. Fotoğrafçı Ayşe Küçükkurt tarafından verilecek olan dersler haftada bir gün cuma akşamları gerçekleştirilecek. Kurs içeriği için http://site.mynet.com/fotoamele/temmuz/ internet sitesinin dersler bölümünü incelenebilinir. Dersler Ekim – Mayıs döneminde gerçekleştirilecektir.

Atölye süresi boyunca teorinin yanında bol bol pratik yapılacak ve  Pratik uygulamalarda çekilmiş karelerden oluşan bir de sergi açılacaktır. Ayrıca atölye çalışmasının sonunda katılımcılar Fotoamele Fotoğraf Grubu’nda fotoğraf sanatının inceliklerini öğrenmeye devam edecek, bir çok etkinliğe katılacaklardır.

Ayşe Küçükkurt Suadiye Gönüllü Evi Dijital Fotoğrafçılık Atölyesine kayıt için 0216 445 60 59 veya 0532 410 23 43 numaları telefonla görüşebilinir.

📆 17 Eylül 2010 Cuma 10:23   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR