MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Mekanlar, Toplum » Moda merkezleri gece yarısı alışveriş meraklılarını bekliyor

Moda merkezleri gece yarısı alışveriş meraklılarını bekliyorİSTANBUL(CİHAN)- İstanbul’un moda merkezlerinden Bağdat Caddesi, İstinyePark ve Nişantaşı’ndaki mağazalar gece yarısı alışveriş yapmak isteyen meraklılarını ağırlıyor. 570 marka ve 1000’e yakın mağazada İstanbulluları, indirimler ve sürprizler bekliyor.

Vogue dergisi, geçen yıl yaşanan ekonomik krizin etkisini azaltmak için 10 Eylül 2009’da Fashion’s Night Out/Moda Gecesi adlı bir organizasyon düzenlemişti. Organizasyona New York, Paris, Londra ve Milano’nun da bulunduğu dünyanın 13 büyük şehri katılmıştı. Organizasyonun en belirgin özelliği ise gece yarısına kadar tüm mağazaların açık olması ve her bir mağazada sürprizlerin hazırlandığı bir parti havası oluşturulmasıydı. Bu özel geceden beklediklerinden daha iyi sonuç alan organizatörler ve mağaza sahipleri, bu yıl 16 Eylül’de ikincisini düzenledi. Bundan sonra geleneksel hale getirilen bu organizasyonda İstanbul’da yer aldı.

İstanbul’da modanın kalbinin attığı yerlerde yapılan organizasyonlarda 570 marka ve 1000’e yakın mağaza ile İstanbullulara hizmet veriyor. Gece yarısına kadar açık olacak mağazalarda özel şovlar, dans gösterileri, dj performansları ve defileler gibi çok çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Ayrıca gecede müşteriler için özel olarak hazırlanan ikramlar, indirimler ve çeşitli sürprizler geceyi renklendiriyor.

Nişantanşı’ndaki ‘Fashions Night Out’a Birleşmiş Markalar Derneği, Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Şişli Belediyesi ve Kadıköy Belediyesi destek verirken, İBB Başkanı Kadir Topbaş ve Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Nişantaşı’ndaki mağazaları gezdi.

📆 17 Eylül 2010 Cuma 09:48   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR