MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Etkinlikler, Flaş, Toplum » Sevgi Mağazasından öğrencilere okul çantası ve ayakkabı

Sevgi Mağazasından öğrencilere okul çantası ve ayakkabıSevgi Mağazası, her sene yaptığı gibi bu Öğretim yılında da ihtiyaç sahibi öğrencileri mutlu etti. Okulların açılması ile masrafların el yaktığı bu dönemde, imdada yine Sevgi Mağazası yetişti. 457 Kız ve erkek çocuklarımızın saçları kesildi, okul çantasını, defter kalem, ayakkabı ve dondurmalarını alıp okullarının açılmasını bekliyorlar.


İhtiyaç sahiplerine; din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı yapmadan mutfak eşyası, ayakkabı, oyuncak, kırtasiye malzemesi, kuru gıda ve giyecek gibi eşyaları ücretsiz dağıtmak için 02.02.2002 de kurulan “Sevgi Mağazası”; SEVGİ MAĞAZASI ÇOCUKLARI Defter Kalem Desteğinizi Bekliyor Kampanyası” ile okula giden ihtiyaç sahibi çocukların eğitimine katkıda bulunmak üzere yola çıktı.
Sevgi Mağazası Yönetim Kurulu ‘ hep birlikte okula giden çocukların kırtasiye, forma, çanta, ayakkabı vs. ihtiyaçlarını giderelim’ diyerek başlattığı kampanyayla yine başarılı bir organizasyona imza attı.

Bu Öğretim yılında 457 öğrenciye destek oldu
SEVGİ MAĞAZASI çocuklarının bu öğretim yılında saç kesimlerini Mehmet Coşkun Kuaför ve Ekibi gerçekleştirirken, Ali Kahyaoğlu ve birçok bağışçı yaptığı kırtasiye bağışları ile ve İsmail Aydoğan’da dondurma göndererek çocukların sevinçlerini paylaştılar.


Başkan Şahin, bağışçılara teşekkür etti

Sevgi Mağazası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Fazilet Şahin yaptığı değerlendirmede, “ Çocuklarımızı okullarının açılması ile duydukları heyecana renk katmak ve tatillerinin son günlerinde sevinçlerini paylaşmak çok güzel bir duygu. Bizimle SEVGİ’yi paylaşarak destek veren tüm bağışçılarımıza çok teşekkür ederim. Çocuklarımızın saç kesimlerini yaparak, okul malzemesi ve ayakkabı vererek temel ihtiyaçlarına destek olmaya çalıştık. Sevgi Mağazası var oldukça ihtiyaç sahiplerinin yanında olacak” dedi.

Sevgi Mağazası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği
Tel/Fax: 0216 545 8459
www.sevgimagazasi.org
www.sevgimagazasi.com

Galeri
📆 15 Eylül 2010 Çarşamba 17:34   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR