Slot Siteleri

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Borcu olanların imdadına Kamu bankaları koştu! 100 bin TL – 200 bin TL borç kapatma kredisi

Yayınlanma:
ABONE OL

Borçlu vatandaşların imdadına kamu bankaları koştu. Kamu bankalarından 100 bin TL ve 200 bin TL borç kapatma kredisi verilecek. Kamu bankaları vatandaşın imdadına yetişti. İşte 100 bin TL ve 200 bin TL borç kapatma kredisi detayları!

Borçlu vatandaşların imdadına kamu bankaları koştu. Ziraat Bankası 200 bin TL’ye kadar borç kapatma kredisi verecek. Vakıfbank ise 200 bin TL borç kapatma kredisi verecek.

Ziraat Bankasından Borçlulara borç kapatma kredisi!

Ziraat Bankası yeni yılda borç kapatma kredisi veriyor. Yeni yıla borçsuz girmek için vatandaşların imdadına yetişen Ziraat Bankası, borç kapatma kredisi veriyor.

Ziraat Bankası 24 ay vadeli 200 bin TL borç kapatma kredisinin detayları açıklandı. Ziraat Bankası 200 bin TL borç kapatma kredisi 3 ay ötemeli olarak ödeme fırsatı sunuyor.

Ziraat Bankası borç kapatma kredisi 4,14 faiz oranıyla verecek. 12 ay vadeli, 3 ay ertelemeli kredi için Aylık taksit tutarı 23.053 TL olacak. Geri ödenecek toplam tutar 276.645 TL olacak.

Vakıfbank borçlulara 100 bin TL borç kapatma kredisi verecek!

Vakıfbank müşterilerine özel 24 ay vadeli 100 bin TL borç kapatma kredisi veriyor. Şubeye gitmeden çekilebilecek kredinin detayları belli oldu.

Vakıfbank masrafsız olarak vereceği ve 3 ay ertelemeli olacak verecek yeni kredisini duyurdu. Vakıfbank mobil üzerinden kredi tahsis ücreti olmadan 100 bin TL kadar kredi ödemesi yapılacak.

Vakıfbank 24 ay olarak da ödenecek 100 bin TL kredisi için faiz oranı %3.95 olarak belirlendi. Aylık 13.035 TL taksitle 3 ay ödemesiz kredinin geri ödeme tutarı 140 bin TL olarak duyuruldu.

Hem Vakıfbank hem Ziraat Bankası borçlu vatandaşlara jesti çalışanlar ve emekliler tarafından çok sevildi.

İlgili Haberler

Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL'ye satılacak...
Ekonomi
08 Mart 2024
Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL’ye satılacak…

Mart ayında fiyatlar yükseldi. Şubat ayındaki kampanyalar mumla aranmaya başlandı. Ancak Renault’dan sevindiren haber geldi. Herkes fiyatları yükseltirken Renault yeni elektrikli Clio modelinde fiyatları düşürdü Şubat ayında başlayan otomobil çılgınlığının Mart ayında da devam etmesi bekleniyordu. Ancak markalar yeni aya yeni zamlarla birlikte girdi. Haliyle otomobil almak yine hayal oldu. Böyle düşünenler için en çok […]

En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın
Ekonomi
08 Mart 2024
En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın

Şubat ayında otomobil satışları yüzde 40 oranında arttı. Geçtiğimiz ay otomotiv şirketlerinin başlattığı kampanyaları kaçıranlar gözünü Mart ayına dikti. Hem kampanyalar hem de Mart ayındaki en ucuz otomobil modelleri belli oldu. İşte KİA’dan Hyundai’e, Volkswagen’den Togg’a kadar en ucuz otomobil listesi haberimizde… Devletin otomobil piyasasına yaptığı sıkılaştırma politikalarından sonra satışlar patladı. Firmalar fiyatları düşürdü. Bahçeşehir […]

Ekonomi
28 Şubat 2024
SGK girişi olanlar dikkat! Emekli maaşları değişti!

Emekli maaşları değişti! Emekli maaş hesaplarında son dakika değişiklik. Ne kadar emekli maaşı alırım? E-devlet üzerinden emekli maaşları son dakika değişikliğe gidildi. Emekli maaşları ne kadar oldu? En düşük emekli maaşı hesapları nasıl değişti. Ne kadar emekli maaşı alırım, ne kadar emekli maaşı alıyorum sorusu artık e-devlet üzerinden yapılıyor. Sigorta girişi olanların bu sistem üzerinden […]

Ekonomi
18 Şubat 2024
Ziraat Hesabınıza 7600 TL Yatmış Olabilir! SMS Atarak Kontrol Edin!

Ziraat Bankası hesabınıza her ay ödenen devlet yardım parası yattı mı kontrol edebilirsiniz. Eğer bu destek parasını almıyorsanız başvuru nasıl yapılır yazımızda yer veriyoruz. Devlet destekleri hız kesmeden devam ediyor. Ziraat Bankası aracılığıyla yapılan ödemeye ilişkin nasıl başvuru yapabileceğiniz ve ödeme hesabınıza yatmış mı sorgulayabileceğinize dair bilgi vereceğiz. Evde bakım maaşı, yaşlı, engelli veya bakıma […]