Deneme Bonusu

Slot Siteleri: Hayalleri Gerçekleştiriyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Ekonomi

Aile Destek paketi tüm vatandaşlara 5000 TL yardım! Başvuru ekranı açıldı

Yayınlanma:
ABONE OL

Milyonlarca vatandaşa 5000 TL yardım. Aile Destek paketiyle tüm vatandaşlara 5000 TL ödeme ekranı açıldı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Aile destek paketi kapsamında her ay ihtiyaç sahibi ailelere ödeme yapıyor. Aralık ayı için 5000 TL ödeme başvuru ekranı açıldı. Düşük gelirli vatandaşlara öncelik sağlanacak 5000 TL ödemeden hemen faydalanın.

Aile Destek Programı kapsamında yeni proje vatandaşlara umut ışığı oldu. Düşük gelirli ailelere verilecek 5000 TL aile yardımı ayrıntıları belli oldu.

Devlet tarafından sosyal yardım ödemeleri hız kesmeden devam ediyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı yeni destek projesi vatandaşlara umut oldu. Aralık ayında, dar gelrili ailelere yönelik 5000 TL ek ödeme verilecek.

Milyonlarca vatandaşın gözü kulağı Asgari Ücrette olurken, yeni yıl öncesi son sosyal destek projeleri hayata geçiriliyor. Hane gelirine göre 5000 TL destek ödemesi için başvuru ekranı açıldı.

5000 TL yardım desteği!

Aile Destek programı kapsamında, kira yardımı, fatura destek ödemesi, çocuk başına yardım parası, eğitim parası gibi ödemeleri alabilirsiniz. E-devlet üzerinden yapılacak başvurularla 5000 TL ek yardım parası alabilirsiniz.

Bu kişiler başvurmasın!

Bakanlıktan hanesinde memur, kamu işçisi, muhtar yada noter gibi çalışan yada yurt içi yurtdışında çalışan kişilerin başvuru yapmamaları istendi. Gerçekten dar gelirli ailelerin başvuru yapması istendi.

Aile Destek programı ödemeleri ne kadar?

Aile DEstek ödemeleri 1250 TL ile 850 TL arasında yapılmaktadır. Ayrıca kiraya gücü yetmeyen vatandaşlar için 3500 TL ödeme verilmektedir. Ayrıca soğuk havalarda 438 TL yakın doğalgaz ödemesi alabilirsiniz. Toplamda bakanlıklardan vatandaşlara Aralık ayında 5000 TL yakın bir para ödenecek.

 

İlgili Haberler

Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL'ye satılacak...
Ekonomi
08 Mart 2024
Herkes yükseltti Renault Clio düşürdü; Bu model sadece 620.000 TL’ye satılacak…

Mart ayında fiyatlar yükseldi. Şubat ayındaki kampanyalar mumla aranmaya başlandı. Ancak Renault’dan sevindiren haber geldi. Herkes fiyatları yükseltirken Renault yeni elektrikli Clio modelinde fiyatları düşürdü Şubat ayında başlayan otomobil çılgınlığının Mart ayında da devam etmesi bekleniyordu. Ancak markalar yeni aya yeni zamlarla birlikte girdi. Haliyle otomobil almak yine hayal oldu. Böyle düşünenler için en çok […]

En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın
Ekonomi
08 Mart 2024
En ucuz otomobiller belli oldu; Bu listeye bakmadan araba almayın

Şubat ayında otomobil satışları yüzde 40 oranında arttı. Geçtiğimiz ay otomotiv şirketlerinin başlattığı kampanyaları kaçıranlar gözünü Mart ayına dikti. Hem kampanyalar hem de Mart ayındaki en ucuz otomobil modelleri belli oldu. İşte KİA’dan Hyundai’e, Volkswagen’den Togg’a kadar en ucuz otomobil listesi haberimizde… Devletin otomobil piyasasına yaptığı sıkılaştırma politikalarından sonra satışlar patladı. Firmalar fiyatları düşürdü. Bahçeşehir […]

Ekonomi
28 Şubat 2024
SGK girişi olanlar dikkat! Emekli maaşları değişti!

Emekli maaşları değişti! Emekli maaş hesaplarında son dakika değişiklik. Ne kadar emekli maaşı alırım? E-devlet üzerinden emekli maaşları son dakika değişikliğe gidildi. Emekli maaşları ne kadar oldu? En düşük emekli maaşı hesapları nasıl değişti. Ne kadar emekli maaşı alırım, ne kadar emekli maaşı alıyorum sorusu artık e-devlet üzerinden yapılıyor. Sigorta girişi olanların bu sistem üzerinden […]

Ekonomi
18 Şubat 2024
Ziraat Hesabınıza 7600 TL Yatmış Olabilir! SMS Atarak Kontrol Edin!

Ziraat Bankası hesabınıza her ay ödenen devlet yardım parası yattı mı kontrol edebilirsiniz. Eğer bu destek parasını almıyorsanız başvuru nasıl yapılır yazımızda yer veriyoruz. Devlet destekleri hız kesmeden devam ediyor. Ziraat Bankası aracılığıyla yapılan ödemeye ilişkin nasıl başvuru yapabileceğiniz ve ödeme hesabınıza yatmış mı sorgulayabileceğinize dair bilgi vereceğiz. Evde bakım maaşı, yaşlı, engelli veya bakıma […]