MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Toplum » Halk yeni banliyö trenlerinden memnun..!

Halk yeni banliyö trenlerinden memnun..!Yeni banliyö trenleri hizmete girdi.Haydarpaşa, Gebze arası çalışan yeni süper Banliyö trenleri hizmete girdiğinden dolayı yolcular çok memnun.

Ayrıca  DDY özel eğitimli Güvenlik timleri  tüm istasyon ve trenleri çok iyi koruduklarını dile getiriyorlar.Yolcular ise ‘rahatlıkla çoluk  çocuğumuzla yolculuk yapıyoruz.Eskiden hem istasyonlarda hem tren içlerinde çok sorunlar yaşadık ,hatta tinercilerin adam öldürmelerine dahi tanık olduk, kapkaççıların çoğu bayanların çantalarını kapıp kaçtıkları yanı sıra seyyar satıcıların yüksek sesle bizleri rahatsız etmeleri neticesi çok rahatsız ve korku içinde yolculuk yapıyorduk.Ama şimdi trenlerimiz yenilendi son derece konforlu, huzurlu  ve güvendeyiz. DDY Güvenlik timlerini her zaman yanımızda görmek istiyoruz.’dediler.

Necip YOZGATLI

Galeri
📆 13 Eylül 2010 Pazartesi 09:29   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“Halk yeni banliyö trenlerinden memnun..!” için bir cevap

  1. kader bahar dedi ki:

    BU HABERİ ÇOK BEĞENDİM GERÇEKTEN MUHABİRİN DEDİĞİ GİBİ ÖNCELERİ BANLİYÖ TRENLERİ VE İSTASYONLAR TEHLİKELİYDİ ŞİMDİ ÖZEL EĞİTİMLİ DENİLEN GÜVENLİK ABİLERİMİZ SAYESİNDE RAHATIZ TEŞŞEKÜRLER. AYRICA YENİ BANLİYÖ TRENLERİMİZDE SÜPER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR