MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Toplum » Electro World’de ÖTV İndirimi Devam Ediyor

Electro World’de ÖTV İndirimi Devam EdiyorBeyaz eşyada ÖTV indirimi Electro World mağazalarında 5 Ekim’e kadar sürecek

Beyaz eşyada hem üreticilerin hem de tüketicilerin yüzünü güldüren ancak 30 Eylül 2009’da sona eren ÖTV vergi indiriminin süresi Electro World’de 5 Ekim’e kadar uzatıldı. Electro World mağazalarında beyaz eşyada ÖTV indirimi 5 Ekim’e kadar ürün fiyatlarına aynen yansıtılacak ve tüketiciler vergi dönemindeki indirimli fiyatlardan yararlanacak.

Electro World mağazalarında beyaz eşyada uygulanan ÖTV indiriminin getirdikleri konusunda Electro World Genel Müdürü Bahadır Özbek şunları söyledi: “ÖTV indirimi tüketicilere pozitif katkılar sağlamıştı ve elektronik perakende sektörünün canlanmasına büyük katkı sağladı. Biz de Electro World olarak beyaz eşyada ÖTV indirimini mağazalarımızda 5 Ekim’e kadar uygulama kararı aldık.”

Electro World Hakkında

Avrupa’nın önde gelen elektrikli ürünler perakendecilik grubu olan DSG International plc’nin (DSGi) markası olan uluslararası elektronik mağazalar zinciri Electro World, Türkiye’de DSGi/Esas Holding/ODESA ortaklığı ile faaliyet gösteriyor. Telekomünikasyon ürünleri, bilgisayar yazılım ve donanımı, beyaz eşya, tüketici elektroniği, küçük ev aletleri, mutfak ekipmanları ve çeşitli aksesuarlar gibi pek çok kategoride sayısız ürün ile elektronik mağazacılığı alanında faaliyetlerini sürdüren Electro World, elektronik perakende mağazacılığında çok kanallı (multi-channel) yaklaşım, uygun fiyat ve müşterilerine satış sonrası hizmetler kapsamında geniş bir paket sunuyor. Electro World’ün bağlı olduğu DSGi, 40.000 çalışanı, Avrupa çapında 26 ülkeye yayılmış 1.300’ün üzerinde mağaza ve online satış organizasyonu ile yılda 100 milyon kişiye hizmet veriyor. DSGi, büyüme stratejisini elektrikli ürünler perakendeciliğinde uzmanlık, geniş ürün yelpazesi ve marka seçeneği ile büyük satış alanlarında hizmet verme, karlılık potansiyeli olan pazarlara açılarak büyüme, bulunulan pazarlarda en düşük maliyetli operasyonel yapıya sahip olma gibi noktalar üzerine kuruyor. DSGi’ın perakende ve e-ticaret markaları; İngiltere ve İrlanda’da PC World, Currys ve dixons.co.uk, Orta Avrupa, Yunanistan ve Türkiye’de Electro World, Norveç’te Elkjøp, İsveç’te El Giganten, İtalya’da UniEuro, Yunanistan’da Kotsovolos, Fransa, İspanya, Italya ve İsveç’te PC City ve Avrupa çapında da Pixmania.com olarak sıralanıyor.

Etiketler: , , ,
📆 05 Ekim 2009 Pazartesi 10:52   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR