MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Flaş » BASIN BÜLTENİ:ATAŞEHİR BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSU GENİŞLİYOR

BASIN BÜLTENİ:ATAŞEHİR BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSU GENİŞLİYORATAŞEHİR BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSU GENİŞLİYOR

Ataşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü araç filosu genişliyor. Kuruluş aşamasında Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye ve Sancaktepe’den devredilen kullanılmış araçlarla hizmet vermeyi sürdüren Ataşehir Belediyesi alınan ve bağışlanan araçlarla araç filosunu genişletiyor. Rönesans Alışveriş Merkezi’nin belediyeye hediye ettiği 5 aracın yanı sıra, belediyenin aldığı 15 araç, Fen İşleri Müdürlüğüne törenle teslim edildi.

Fen İşleri Müdürlüğü Garajı’nda düzenlenen araç teslim töreninde konuşan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, yeni kurulan belediye olmanın en büyük zorluklarından birinin de yetersiz araca sahip olmak olduğunu kaydetti. Başkan İlgezdi, özellikle yol yapım, temizlik, aşırı yağış ve sonrası çalışmalarda kullanılması gereken araçların olmamasının zaman zaman hizmetleri aksattığına dikkat çekti. Gerekli olduğu zamanlarda kamu ya da özel kuruluşlardan araç yardımı istediklerini belirten Başkan Battal İlgezdi, “Bugün bağış yoluyla ve belediye olanaklarıyla aldığımız 20 yeni araçla Ataşehirlilerle daha iyi ve daha hızlı hizmet vereceğimize inanıyorum” dedi.

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcıları Sadık Kayhan, Dr.Haluk Tamgaç ve Erol Dolu ile bazı birim müdürlerinin de katıldığı araç teslim töreninde konuşan Ataşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürü Deniz Kutlu da, “Hizmet etme-menin mazereti olmaz. Tüm eksiklerimize rağmen sürdürdüğümüz hizmetleri bundan sonra daha hızlı gerçekleştireceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından bir adet kar küreme ve tuzlama, iki adet asfalt robotu, bir sepetli araç, bir adet Tır, 2 adet 27 yolcu kapasiteli midibüs,1 adet kombine kanal temizleme aracı, bir adet 45 yolcu kapasiteli otobüs ile 5 adet minibüs Fen İşleri Müdürü tarafından araçları kullanacak olan belediye görevlilerine teslim edildi.

📆 02 Ağustos 2010 Pazartesi 14:22   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR