MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Erenköy, Manşet, Toplum » Bir kitapta siz gönderin Nuri Cıngıllıoğlu Kütüphanesini genişletin
Bir kitapta siz gönderin Nuri Cıngıllıoğlu Kütüphanesini genişletin


Ataşehir Belediyesi ve Nuri Cıngıllıoğlu Lisesi’nin başlatmış olduğu kampanyaya siz de destek vermek istiyorsanız bir kitapta siz gönderin.Gönderdiğiniz her kitap Nuri Cıngıllıoğlu Lisesi’nin kütüphanesinde yer alarak gelecek nesillere uzanacak.

Bu amaçla Nuri Cıngıllıoğlu Lisesi,  kütüphanesinde bulunan 800 kitabın sayısını çoğaltarak 30 bin kitaba ulaştırmayı hedefliyor.

Ataşehir Belediyesi , öğrencilerin aradıkları her kitabı okulun kütüphanesinde bulabilmeleri için siz değerli velilerden, hayırseverlerden, okumaya saygı ve sevgi duyan vatandaşlardan katkı bekliyor.

Ansiklopedi ve ders kitapları haricindeki tüm kitapların kabul edileceği kampanyada , lise öğrencilerinin eğitimlerine uygun; bilim, sanat, edebiyat, felsefe dalında, aşırı yıpranmamış, ülkemizde sıklıkla yapılan çöp haline gelmiş bağışlar harici kitaplar öğrencilerin eğitimlerine büyük katkı sağlayacaktır.

Çocuklarımız kitapsız, okulumuz kütüphanesiz kalmasın. Haydi bir kitapta sen bağışla!” sloganıyla yürütülen kampanyaya kitap bağışlamak isteyenler, kitapları İçerenköy Mahallesi Karslı Ahmet Caddesi Yüce Tarla Durağı  No: 70/A’ da bulunan okulun adresine getirerek teslim edebilirler. Ayrıca okulun 0216 574 56 81 telefon numarasından da ek bilgi alınabilir.

 
 
 
 
 

 

📆 22 Temmuz 2010 Perşembe 16:40   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR