MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Etkinlikler, Flaş, Göztepe, Mekanlar, Toplum » Geleceğinize Optimum’da Tanıtım Günleri’nde yön verin…!

Geleceğinize Optimum’da Tanıtım Günleri’nde yön verin…!Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) sonrası üniversite adaylarının bilinçli yönlendirilmeleri, geleceklerine yön verecek olan meslek seçimi, okumayı planladıkları üniversiteler hakkında detaylı bilgi alabilmeleri için bu yıl ilki düzenlenen bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında yerli ve yabancı üniversitelerin  ücretsiz olarak stand açabilecekleri “Üniversite Tanıtım Günleri” Optimum Outlet İstanbul’da…

İstanbul içindeki – dışındaki vakıf ile devlet üniversitelerinin ve yurt dışı üniversite temsilcilerinin yetkililerinin bir araya geleceği Üniversite Tanıtım Günleri 22 – 25 Temmuz 2010 tarihleri arasında öğrencilere bu zorlu tercih döneminde destek olmak amacıyla düzenlenmektedir.

Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) nin Prag’da düzenlenen Avrupa Konferansı’nda “2010 Avrupa’nın En iyi Outlet’i” ödülüyle Türkiye’den ödüle layık görülen tek alışverişi merkezi olan Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi, 27 Kasım 2008 tarihinde açılmıştır.

138.000 m2  lik kullanım alanı ve 163 mağazası ile İstanbul’un her yerinden kolayca ulaşılabilen Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi ziyaretçilerine 365 gün indirimli alışveriş imkanını  E-5 üzeri Göztepe – Kadıköy’de sunmaktadır.

Günde yaklaşık 35.000 kişinin ziyaret ettiği Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi, diğer alışveriş merkezlerinden farklı olarak outlet konseptini şehrin merkezine getirerek ve mağaza karmasıyla fark yaratarak yılda yaklaşık 13 milyon ziyaretçiye hizmet vermektedir.

Başarılı alışveriş merkezleri projeleriyle tanınan Rönesans Alışveriş Merkezleri bünyesinde yer alan Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi;  kültür, sanat ve eğitim etkinliklerine verdiği önemle bu yıl ilki “Üniversite Tanıtım Günleri” düzenliyor.

Stantlarda yine ücretsiz Rehberlik hizmeti,puanlama sistemi ve broşür desteği  verilecektir.

📆 21 Temmuz 2010 Çarşamba 17:09   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR