MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Toplum » İstanbul 1. Bölge milletvekili Edibe Sözen Ataşehir’i ziyaret etti
İstanbul 1. Bölge milletvekili Edibe Sözen Ataşehir’i ziyaret etti


İstanbul 1. Bölge milletvekili Edibe Sözen Ataşehir İlçe Başkanlığını ziyaret etti. İlçe Teşkilatının  düzenlediği programlara katılarak vatandaşlarla bir araya geldi. Siyasi gündeme ilişkin değerlendirmeler yapan Sözen, yöneltilen soruları da cevapladı .

 

İlçe binasında yapılan kahvaltılı toplantıdan sonra darülacezeyi ziyaret eden  Sözen daha sonra ev ziyareti ve Aknokta çalışmalarına katıldı .

 

İlçe başkanı  Nimetullah Topu, Başkan yardımcıları , yönetim kurulu üyeleri, Meclis üyeleri ve Mahalle başkanlarının da katıldığı yoğun bir gün geçirdi.

Hem genel, hem yerel seçimde yoğun çalışmalar  olduğunu dile getiren  Sözen; ” Ataşehir’in yeni ilçe olması , arkadaşlarımızın heyecanı ve projeleri bizim için çok önemliydi. Ama bazı risk faktörleri ya da beklentiler belki çok iyi şekilde değerlendirilemedi. Değerlendirilse de kısa sürede sorunlar aşılamadı . Ama ilçe teşkilatımız bunun farkında. Ataşehir’e daha fazla sahip çıkarak ve buradaki yönetimin daha fazla halkın ihtiyaçlarına önelik olmasını arzu ediyoruz. Yerel yönetimlerde halkla birlikte olursa başarılı olur.”dedi

Galeri
📆 12 Temmuz 2010 Pazartesi 12:47   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR