MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Manşet, Toplum » Davut Güloğlu 2. Kardeş Kültürler Festivalini klip yaptı
Davut Güloğlu 2. Kardeş Kültürler Festivalini klip yaptı


Bu yıl ikincisi düzenlenen Kardeş Kültürler Festivali’nin 10. gününde Karadeniz müziğinin sevilen ismi Davut Güloğlu sahne aldı. Özel bir televizyon kanalının canlı yayın yaptığı Davut Güloğlu konserinde seslendirdiği Dur Biraz parçasının klip çekimini de gerçekleştirdi.

Davut Güloğlu’nun son albümü Kopalım Bari’de yer alan  “Dur Biraz” şarkısının klibini  2. Kardeş Kültürler Festivali’nde çekti. Alanı dolduran Ataşehirlilerin oyuncu olduğu klibin çekimi oldukça renkli görüntülere sahne oldu. Davut Güloğlu Ataşehirlilerin isteklerini geri çevirmeyerek konserini uzattı. Sahneden inip protokol tribününe giden Güloğlu, “Buraya gelip de horon tepmemek olmaz” diyerek Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ve protokolde oturanlarla horon tepti.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, festival kapsamında sahne alan tüm sanatçılara teşekkür etti ve “Edirne’den Kars’a kadar 81 ilimizin her köşesinden vatandaşlarımızın yaşadığı Ataşehir’de dostluğun kardeşliğin en güzel örneklerini veren Ataşehirlilere de özel olarak teşekkür ediyorum” dedi.

Ataşehir’de gördüğü ilgi karşısında çok mutlu olduğunu söyleyen Davut Güloğlu’da , “Böyle bir festivali düzenlediği için Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’yi kutluyor ve teşekkür ediyorum. Bu topraklarda yüzyıllardır kardeşçe yaşadık ve yaşamaya da devam edeceğiz. Bunun en güzel örneğini ise siz Ataşehirliler sergiliyorsunuz” dedi.  Güloğlu’nun yaklaşık 2,5 saat süren konseri Güloğlu ve dans ekibiyle alanı dolduran binlerce kişinin kolbastı oynaması ile sona erdi.

Galeri
📆 06 Temmuz 2010 Salı 14:31   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR