MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Etkinlikler, Manşet, Toplum » Marmara Koleji 2009-2010 mezuniyet yemeği Çırağan Sarayın ‘da gerçekleşti
Marmara Koleji 2009-2010 mezuniyet yemeği Çırağan Sarayın ‘da gerçekleşti


2009-2010 Özel Marmara Koleji, Özel Marmara Fen Lisesi, Özel Marmara Anadolu Meslek Lisesi öğrencilerimiz LYS sınavlarından sonra Çırağan Sarayında düzenlenen balo ile mezuniyetlerini kutladılar.

Büyük coşku içinde geçen bu yıl ki mezuniyetin  Marmara Koleji için ayrı bir önemi vardı. Dünyanın en prestijli Diploma programı çerçevesinde açılan IB Sınıfları ilk mezunlarını verdi. Marmara Koleji Müdürü Mehmet Alkan ‘Dünya Okullar Konseyi tarafından akredite edilen Marmara Koleji olarak Size verdiğimiz sözü tutmanın gururunu yaşıyoruz. Artık sizler bir Dünya Okulu Mezunusunuz’ diyerek öğrenciler ile mezuniyet pastasını kesti. IB öğrencileri sertifikalarını Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Melek ŞİMŞEK’İN elinden aldılar.

Maltepe Üniversitesi IB programını uygulayan diğer okullardan mezun öğrencilere %50; Marmara Koleji IB mezunlarına ise %100 burslu eğitim olanağı sağlayacaktır.

Galeri
📆 29 Haziran 2010 Salı 16:56   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR