MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Etkinlikler, Manşet, Toplum » Grup Hatipoğlu’ndan okul birincilerine anlamlı ödül
Grup Hatipoğlu’ndan okul birincilerine anlamlı ödül


Sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekleyen Hatipoğlu, “Eğitime Destek Projesi”yle İstanbul’daki birçok orta öğretim kurumlarının en başarılı öğrencilerini bilgisayarla ödüllendirdi.

Hatipoğlu, İstanbul çevre ilçelerdeki birçok orta öğretim kurumlarının en başarılı öğrencilerine, okul yönetiminde düzenlenen karne törenleriyle toplam 70 bilgisayar hediye etti. Teslim töreni ilk olarak Bilge Soyak İlk Öğretim Okulunda gerçekleşti. Törene eski belediye başkanı Kemal Ayyıldız, Grup Hatipoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Selamet Aygün, Grup Hatipoğlu İnsan Kaynakları Müdürü Şevket Göler, okul müdürleri, öğretmenler ve çok sayıda veli katıldı. Ödül teslim töreninde Grup Hatipoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Selamet Aygün yaptığı konuşmasında “Yarınlarımızın umudu olan öğrencilerimize her fırsatta destek olmayı sürdüreceğiz. Ülkemizin eğitim öğretim kalitesini yükseltmek için daha kapsamlı sosyal sorumluluk projelerine imza atacağız” dedi.

  Okullarda eş zamanlı yapılan mezuniyet törenlerinde Grup Hatipoğlu adına okullarda   bilgisayarları İnsan Kaynakları Müdürü Şevket Göler, Genel Koordinatör Ayhan Özoğul ve  okullara yakın olan şube müdürleri takdim ettiler.

Hatipoğlu’nun sosyal sorumluluk vizyonunu eğitimin en başarılı çocuklarıyla paylaşması okul yönetimleri ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından teşekkürle karşılandı. Birçok okul yönetimi bu projenin mimarı İnsan Kaynakları Müdürü Şevket Göler’e ve Grup Hatipoğlu Yönetimine teşekkür plaketi hediye ettiler.

Galeri
📆 24 Haziran 2010 Perşembe 10:20   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR