MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Mekanlar, Toplum » Sihirli Ellerin dokunuşuyla çıkan ayakkabılar “TAMO TASARIM..”
Sihirli Ellerin dokunuşuyla çıkan ayakkabılar “TAMO TASARIM..”


Üniversite okurken katıldığı bir yarışmayla yeteneğinin farkına varmış biri olan Serdar Satan derece alarak kariyerinin ilk basamaklarını çıkmaya başlamış. Daha sonra İtalya’da kalarak çalışmalarını sürdürmüş ama ülkesinin ve ailesinin özlemi ile geri dönmüş.

Şimdi kendi tasarımlarını yaparak satışa sunuyor.Dans Ayakkabılarının her birini kendi eliyle saatlerce atölyede vakit geçirerek yapan Satan “Ayakkabılarımızın tümü astar ve saya gerçek deriden yapılmaktadır.Derilerimizde oğlak süet,oğlak,kuzu,dana derisi tercih edilmektedir.Ürünlerimiz tamamen sizin tercihiniz olan renklerde imal edilmekte olup,tamamı el yapımıdır.

Modeller, tek tek elle kesilip dikilmekte ve daha sonra elle montajı yapılmaktadır.Dans ayakkabılarında rahatlık ön planda tutulup, gerekli tüm teknik detaylar uygulanmaktadır.Böylece ayaklarınız ayakkabıya değil,ayakkabılarınız ayaklarınıza uyum sağlayarak dansınıza eşlik eder.

Eğer modelin size özgü  olmasını istiyorsanız KİŞİYE ÖZEL TASARIM  hizmetinizdedir.Gelinlik ayakkabılarında yine gelinliğinizin üzerindeki çizgileri ayakkabılarınıza taşımaktayız.Tüm ürün gamındaki ayakkabılarımız,kıyafetinin kumaşından kaplanmaktadır.Pont(Topuk Yüksekliği)sizin tercihinize göre yapılmaktadır.Müşterilerimiz randevu ile alınıp,özel ilgilenilmektedir.

Kısacası Tamo Tasarımda siz hayal edin ayağınıza gelsin.Farklı modelleri görüp,iletişime geçmek için www.tamotasarim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Rüya Meriçboyu

Galeri
📆 23 Haziran 2010 Çarşamba 16:28   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR