MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Manşet, Politika, Toplum » Akparti’nin 1.000.000‘Uncu üyesi Ataşehir’den
Akparti’nin 1.000.000‘Uncu üyesi Ataşehir’den


Akparti İstanbul il başkanlığınca başlatılan üye çalışmasında 1 milyon üye  hedefine ulaştı.İl başkanlığının başlattığı üye çalışmasına İstanbul’daki  39 ilçe teşkilatları çeşitli kampanyalar düzenleyerek devam ediyorlar.İl başkanlığı bu çalışmaları başlatırken 1 milyonuncu üyeye ödül vereceğini bildirmişti.

İl danışma meclisi toplantısı sırasında ödül sahibine verildi. Danışma meclisine Başkan Aziz Babuşcu ev sahipliği yaptı İl Danışma Meclisi toplantısına Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer, MKYK Üyeleri, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu, İstanbul Milletvekilleri, İlçe Başkanları, İlçe belediye Başkanları ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

1 milyonuncu üye Ataşehir’in Mustafa Kemal Mahallesinde ikamet eden Çiğdem ATEŞ. Ödülünü Teşkilatlanmadan sorumlu genel başkan yardımcısı Ekrem erdem verdi. Ayrıca Ataşehir’in başarılı üye çalışmalarından dolayı İlçe Başkanı Nimetullah Topu, Kadın kolları başkanı Esra ATİK, Gençlik Kolları Başkanı Seçkin KOÇ’ a İl başkanı tarafından birer plaket verildi.

 

Ödülünü Genle başkan yardımcısı Ekrem erdemin elinden alan 1 milyonuncu üye Çiğdem ATEŞ, Babasının isteği üzerine üye olduğunu anlatarak duygularını şöyle dile getirdi.”Babam bana üye ol dediği zaman tereddütsüz üye oldum ve Akparti ailesine katıldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Çünkü bugüne kadar Türkiye’nin demokratikleşmesini isteyen tek parti olduğu kanaatindeyim. Benimde burada en azından bir katkımın olabileceğini düşünerek bundan sonra daha yoğun bir şekilde çalışacağım” dedi.

Galeri
📆 22 Haziran 2010 Salı 13:11   ·   💬 2 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“Akparti’nin 1.000.000‘Uncu üyesi Ataşehir’den” için 2 cevap

  1. şule dedi ki:

    çoçuklarımı anaokuluna verip gündüz çalışmak istiyorum ama okula veriek parm yok çoçuklarıma gündüz okul arıyorum yada çoçuklarım yanımdayken çalışaçak iş istiyorum

  2. şule dedi ki:

    ak partinin ataşehir kadınkollarına üyesiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR