MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Manşet, Mekanlar, Toplum » “Bayram Alışveriş Günleri” 27 Ağustos-08 Eylül tarihleri arasında CNR Expo Fuar Merkezi’nde…
“Bayram Alışveriş Günleri” 27 Ağustos-08 Eylül tarihleri arasında CNR Expo Fuar Merkezi’nde…


CNR Expo Fuar Merkezi’nde düzenlenecek Bayram Alışveriş Günleri’ne katılan firmalar, 13 gün boyunca binlerce kişinin ziyaret etmesi beklenen fuarda  tüketicilerle doğrudan buluşma imkanı bulacaklar. Bayram nedeniyle düzenledikleri özel kampanyaları daha fazla kişiye sunma imkanı da verecek olan fuar, sezon sonunda  herkes için karlı bir alışveriş ortamı sağlayacak.

İslam dünyası için en önemli günlerden olan Ramazan Bayramı öncesi, herkes bayram alışverişine çıkar, eksiklerini tamamlar, hediyelerini alır. Özellikle çocuklara alınan bayramlıklar büyük sevinç yaratır. Her yıl olduğu gibi bu yıl da her keseye ve her ihtiyaca uygun alışverişin merkezi yine CNR Expo Fuar Merkezi olacak.

İşte Fırsat

“Bayram Alışveriş Günleri”nde özellikle 2009 global ekonomik dalgalanmanın etkilerini hisseden üreticilerin stoklarını eritmesine yönelik çözüm sunuluyor. Şekerleme ve bayramlık çikolata çeşitlerinin de satışa sunulacağı “Bayram Alışveriş Günleri” nakit sıkıntısını, stok sorununu ve piyasadaki satış durgunluğunu aşmak isteyen firmalara önemli avantaj sağlıyor. Organizasyon süresince katılımcı firmaların yapacağı indirimler de adeta alışveriş rüzgarı estirecek.

 

En Ekonomik Alışveriş

Yüzlerce firmanın katıldığı alışverişin bu en büyük organizasyonu; “Bayram Alışveriş Günleri” 27 Ağustos – 08 Eylül tarihleri arasında CNR Expo Fuar Merkezi’nde düzenleniyor.

13 gün sürecek ve 2 hafta sonunu kapsayacak olan organizasyona; kapsamlı içeriği, ekonomik seçenekleri ve geçmiş yıllarda oluşturulmuş köklü imajı sayesinde yoğun ziyaretçi olması bekleniyor.

Gıdadan ev tekstiline, elektrikli ev aletlerinden, saat, oyuncak, kozmetik ve hazır giyim ürünlerine kadar çok geniş bir ürün grubunun yer alacağı organizasyon, ziyaretçilerin bütün ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Giriş Ücretsiz

Ulaşım ise İstanbul’un her noktasından çok kolay.  Metro’nun yanı sıra İETT otobüsleriyle de CNR Expo Fuar Merkezi’ndeki “Bayram Alışveriş Günleri”ni ziyaret etmek mümkün. Ziyaretçiler 13 gün boyunca sabah 11.00’den akşam 23.30’a kadar giriş ücreti ödemeden alışverişlerini rahatlıkla yapabilecekler.

300 firmanın katılımının beklendiği organizasyonun katılımcı ürün grupları da şunlardan oluşuyor: Bay – bayan iç çamaşırı, bay – bayan çorap, bay – bayan hazır giyim, çocuk hazır giyim, çocuk iç çamaşır ve çorap, ev tekstili, züccaciye, hobi malzemeleri, parfümeri ve kozmetik, bijuteri, hediyelik eşya, çikolata ve şekerleme, bay bayan ayakkabı, çocuk ayakkabı, deri aksesuarlar (çanta, kemer, cüzdan), elektrikli küçük ev aletleri.

📆 06 Temmuz 2010 Salı 15:31   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR