MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Sağlık » Guava Plus Serum ile Gebelik Problemlerine Son

Guava Plus Serum ile Gebelik Problemlerine SonGuava plus serum gebelik konusunda problemler yaşayan kadınlar için üretilmiş bir üründür. Ürünün içerisinde tamamen doğal ve bitkisel karışımlar yer almaktadır. Herhangi bir kimyasal madde içermemektedir ve destekleyici gıda takviyesi olarak satılmaktadır.

Her kadının çocuk sahibi olma gibi hayalleri vardır. Annelik duygusu bilindiği üzere en kutsal duygulardan bir tanesi. Ancak yumurta kalitesinin düşük seviyede olması ve yumurta sayısının az olması hamile kalma konusunda problemlere yol açabiliyor ve bu kutsal duygudan mahrum kalan bir çok kadın var. Herkes bu duyguyu tatsın diye guava plus ürünü piyasaya sürüldü.

Ürünün bir kutusunun içerisinde 15 adet serum bulunmakta ve bir haftalık bir kullanım sağlamakta. Bir haftalık kullanım da maalesef kesin bir sonuç almak mümkün gözükmüyor. Test yaptırmaya gidildiğinde yumurta kalitesinde artış gözlemleniyor ancak yeterli seviyelere ulaşılamıyor. Bu nedenle en az 3 kutu kullanım, hatta mümkünse 6 kutu kullanımı öneriliyor.

Guavaplussatis.com internet sitesinde orijinal guava plus serum ürününü kampanyalı fiyatlarla satın alma imkanınız bulunuyor. Şu sıralarda 2 kutu siparişlere 1 kutu, 4 kutu siparişlerde de 2 kutu hediye bulunuyor. Aynı zamanda 100 TL üzerinde sipariş verenlerden kargo ücreti de alınmıyor. Eğer siz de gebelik ihtimalinizi arttırmak istiyorsanız 3 aylık düzenli kullanım gerektiren bu ürünü kampanyalı fiyatlardan satın alabilirsiniz.

Hamilelik konusunda her yolu denemiş ve yine de sonuç alamamış olabilirsiniz. Guava serumu tüp bebek tedavisi uygulanırken hamile kalma oranını %87, normal süreçte hamile kalma oranını ise %75 gibi bir oranda arttırıyor. Eğer menopoz dönemine girmediyseniz hamile kalma şansınızı neredeyse 3 katına çıkarabiliyor.

Guava plus serum kullananlar yaklaşık 3 aylık kullanım sonrasında hamile kaldıklarını yaptıkları kullanıcı yorumlarında belirtiyorlar. Eşleriyle neredeyse boşanma noktasına gelmiş, sürekli kavga halinde olan anne adayları bu mucizevi serum sayesinde evliliklerini kurtardıklarını belirtiyorlar.

Ürünü kullanırken kesinlikle düzenli olunması gerektiği belirtiliyor. Eğer her gün düzenli bir şekilde kullanılmazsa guava plus serum faydasını göstermeyebiliyor. Bu nedenle her gün günde 2 defa aynı saatlerde olmak şartıyla ürünü kullanmanız gerektiğini unutmayın. Anne olmak için bu sorumluluğu almak gerekiyor. Bu kadar küçük bir fedakarlık annelik duygusu için oldukça basit gözüküyor.

📆 12 Şubat 2019 Salı 11:02   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR