MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Gezi-Alışveriş » Bahçelerinizi Güzelleştiren Ahşap Ürünler
Bahçelerinizi Güzelleştiren Ahşap Ürünler


Ahşap kelimesi insana sıcak bir çağrışım yapar. Zira ahşap demek ağaç demektir, ağaç ise yaşam. Direkt yaşamdan önümüze serilen ürünler bizi iyi hissettirir. O ürünler etrafımızda olduğunda sanki kendimizi doğayla baş başa hissederiz. Ahşapta beton veya metalin soğukluğunu, plastiğin yapaylığını göremezsiniz. Ahşap üzerinde oturmak, yürümek ve hatta uyumak genelde eğlencelidir, tercih edilir. Durum böyleyken yaşam alanlarımızda da ahşap ürünleri tercih etmemiz son derece doğal görülmektedir. Özellikle iç ve dış mekân dekorasyonlarında ahşap malzeme olmazsa olmazlardandır. Evler, cafeler, oteller, restoranlar, mağazalar için ahşap mobilyalar hayati unsurların başında gelir. Demek ki söz konusu dekorasyon ürünü ahşap ise kullanım ağının oldukça geniş olduğunu söylemek mümkündür.

İlginizi Çekebilir :  Ahşap köpek kulübesi modelleri

Buradan evinizin bahçesine doğru uzanmaya ne dersiniz. Eğer evinizin değerlendirebildiğiniz bir bahçesi mevcutsa çok şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Çünkü elinizin altında keyifli vakitler için sayısız seçenek bulunmaktadır. Bahçenizin ortasında yerleştirilmiş bir kamelya içinde, ister ailenizle ister arkadaşlarınızla yemek yemek veya bir şeyler içerken sohbet etmenin keyfini başka hangi aktivite verebilir ki? Eviniz kendinize ait bir bahçe içindeyse hayatınızı konforlu hale getirmek birkaç dokunuşa bakar. Aynı şekilde iş yerinizde geniş bir bahçe varsa, yoğun iş temposunda kaliteli aralar verebilirsiniz. Bir ev için dekorasyon unsurları iç ve dış mekânlar için farklılık göstermektedir. İç mekânlarda bolca alternatif bulunur ve hatta moda akımı bile yaratabilir.

İlginizi çekebilir : ahşap kedi evi

Dış alanlar için de tasarım ve konfor için birçok seçenek mevcut. Örneğin bahçenize kamelya, çardak, veranda, ahşap çit, ahşap bank, ahşap saksı gibi yapı ve ürünler koyabilirsiniz. Her biri hem keyfe hem de görsele hitap edecektir. Bu listeye ahşap bahçe depolama ünitesini de eleyebiliriz. Bahçe depolama özellikle böyle bir imkânı olan kişiler için oldukça faydalı bir bahçe birimidir. Kendi zevkinize göre tasarlayacağınız birahşap ev, betonarme yapılara göre bünyesinde barındırdığı tüm avantajları kısa sürede hissettirecektir. Öncelikle belirtmek gerekir ki, doğa dostu ahşap malzemeler betonarmeye göre çok daha uzun ömürlüdür. Bunun yanında daha dayanıklı ve güvenilirdir.

Daha fazlası için : http://www.gunsoy.com.tr/

📆 27 Ocak 2019 Pazar 19:55   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR