MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Gezi-Alışveriş » 2019 Ofis Dekorasyonu ve Konfor
2019 Ofis Dekorasyonu ve Konfor


Yeni bir yılla birlikte 2019 ofis tasarım dekorasyon modelleri nasıl olmalı sorusu da duyulmaya başlandı. İş verimliliği açısından çalışanlara sunulacak rahat, güvenli ve sıcak bir ortam çoğu problemi daha ortaya çıkmadan halletmeyi sağlayacaktır. Bir ofisin dekorasyonunda yapılan işin niteliği önemlidir. Bulunulan çevre, ortamın genişliği, çalışan sayısı gibi faktörler dekorasyonu doğrudan etkiler. Bu şekilde hesap kitapla ortaya çıkan dekorasyon işleri hem kalitenin artmasını sağlayacak hem de ürünün ortaya çıkmak motivasyonunu artıracaktır. İş hayatında verimlilik çok önemlidir ve verimli koşulları etkileyen bazı faktörler bulunur. Tabii bunlardan en önemlisi iş yapılan ortamın konforu ve rahatlığıdır. Ofisler mesai günlerinde çalışanların saatler geçirdikleri ortamlardır, bir nevi yaşam alanıdır. Ofislerde verimi artırmak için takım ruhunu ön plana çıkarmak önemlidir.

Ofis Dekorasyonunda Ufak Dokunuşlar

Çalışanların nasıl rahat edecekleri, iş yerini hangi şartlarda sahiplenebilecekleri konusu da dekorasyonu etkilemektedir. Ofis dekorasyon fikirleri ortaya çıkma aşamasında yaratıcılık, yenilik ve özgünlük gibi meziyetlerle ortaya çıkar. Günümüzün en önemli iş nitelikleri sürekli bir gelişim gösterebilmektedir. Bir ofis ortamı da istisnasız bir şekilde gelişim ortamını desteklemelidir. Çünkü verimlilik ancak bu şekilde gelmektedir. En başta bahsettiğimiz 2019 ofis tasarım dekorasyon modelleri nasıl olmalısorusuna cevap verebilmek için ofisin özelliklerinin bilinmesi gerekir. Günümüzde ofisler artık sadece iş yapılan ortamlar olmaktan çıkmışlardır. Ofis dekorasyonu günümüzde sadece çıktı olan ürün veya fiziksel şartlara göre değerlendirilmemektedir.

İlginizi Çekebilir : http://www.ucicmimarlik.com/ofis-dekorasyonu/

Bir ofisin dekorasyonunda öne çıkan parçalar olarak masalar, koltukla, sandalyeler, dinlenme salonları, aydınlatma, yer döşemesi, duvar kaplama veya boyaları sayılabilir. Bu paralar çalışanlar için sıkıntı yaratmayacak özelliklere sahip olmalılar. Dekorasyon her şeyden önce iş verimini sağlamaya yönelik olmalıdır. İnsanların kendilerini huzurlu hissetmelerini sağlayacak bir ortamın formülleri ofislere de uygulanmalıdır. Ofis dekorasyonları iç mimarlar tarafından tasarlanır. Bu noktada sadece tasarımın yetmeyeceğini, iş ortamındaki verime katkı yapacak katmanların doğru bir şekilde belirlenmesi gerektiğini söylemek isabetli olacaktır. Yeni yıl için, yani 2019 ofis tasarım dekorasyon modelleri için düşünürken tüm bu katmanları göz önüne almakta fayda var.

Daha fazlası için : http://www.ucicmimarlik.com/

Etiketler: , , , ,
📆 27 Ocak 2019 Pazar 19:02   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR