MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Manşet, Spor, Toplum » Eyüboğlu Eğitim Kurumları’nın Yaz Okulu 28 Haziran’da Başlıyor!
Eyüboğlu Eğitim Kurumları’nın Yaz Okulu 28 Haziran’da Başlıyor!


Öğrencilerin yaz tatilinde sosyalleşmeleri, eğlenmeleri ve spor-sanat dallarındaki becerilerini geliştirmeleri amacıyla Eyüboğlu Eğitim Kurumları Yaz Okulları açıyor. Eyüboğlu Çamlıca, Eyüboğlu Kemerburgaz Kampüsleri ve Eyüboğlu Sabancı Anaokulu’nda farklı yaş gruplarına özel yaz programları sunuluyor.

Eyüboğlu Çamlıca ve Kemerburgaz Kampüsleri’nde 5 hafta sürecek olan çalışmalar, 28 Haziran’da başlayıp 30 Temmuz’da sona erecek.

Sabancı Kampüsü Eyüboğlu Anaokulu’ndaki yaz programı ise 12 Temmuz-13 Ağustos tarihleri arasında beş hafta boyunca devam edecek. Program, Eyüboğlu Anaokulları’nda eğitim-öğretim gören ve önümüzdeki yıl anaokullarında devam etmek üzere kayıt yaptırmış 0-6 yaş grubu öğrencilere de açık olacak.

3-4 yaş grubundaki öğrenciler, yaz okulunda seviyelerine uygun Türkçe, matematik, sanat, drama, fen ve müzik çalışmaları yapacaklar. Ayrıca program dahilinde serbest oyun zamanı, bahçe aktiviteleri ve küçük çevre gezileri de düzenlenecek. Diğer yaş gruplarına ise spor ve sanat ağırlıklı bir program sunulacak.

Yaz Okulu’nun ücreti sabah kahvaltısı, öğlen yemeği, ikindi kahvaltısı ve servis dahil bin 500 TL.

📆 21 Haziran 2010 Pazartesi 14:24   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR