MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Manşet, Toplum » Tuzla Belediyesi’nin eğitim ve motivasyon çalışmaları devam ediyor
Tuzla Belediyesi’nin eğitim ve motivasyon çalışmaları devam ediyor


Tuzla Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nün Stratejik Planlar doğrultusunda yürüttüğü eğitim ve motivasyon çalışmaları devam ediyor. Müdürlük, personelin moral ve motivasyonunu yükselmek için yıl boyunca çeşitli etkinlik ve seminerler düzenledi.

       Tuzla Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, personelin bilgi, beceri ve performansını yükseltmek için çeşitli etkinlikler ve eğitim seminerleri düzenledi. Öncelikle Belediye Meclis Üyelerine “Takımdaşlık” konulu seminer veren müdürlük, belediye personeline ise, müşteri memnuniyeti ve iletişim teknikleri konularında uzmanlarca çeşitli eğitimlerin verilmesini sağladı.

Personele eğitim verilirken moral ve motivasyon çalışmalarını da unutmayan Tuzla Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, tüm çalışanların katılımıyla uzman rehberler eşliğinde Boğaz’da yat gezisi düzenledi. Yemekli ve müzikli olarak düzenlenen bu gezide, personelin birbirleriyle kaynaşmaları sağlandı. Belediye bünyesinde staj yapan öğrencileri de unutmayan müdürlük, stajer öğrencileri Panorama 1453, Miniatürk İstanbul, TÜYAP Kitap Fuarı ve Çanakkale gibi yerleri gezdirerek yılsonu stresi attırdı.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nün Tuzla’lılara daha iyi hizmet sunabilmek için eğitim ve motivasyon çalışmaları devam ediyor.

📆 16 Haziran 2010 Çarşamba 15:27   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR