MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Manşet, Toplum » Boyanın ustası Düfa bayilerini Barcelona’da ağırladı
Boyanın ustası Düfa bayilerini Barcelona’da ağırladı


Boyanın Ustası DÜFA bayilerine 3-7 Haziran tarihleri arasında, İspanya’ya gezi düzenledi.

DÜFA, 21 kişiden oluşan bayilerini 5 gün süreyle İspanya’ya turistik gezi düzenleyerek Barselona’nın tarihi ve turistik yerlerini gezdirdi.

DÜFA Satış Pazarlama Müdürü Bedri Büyüktaşkın başkanlığında düzenlenen gezi; bayilerin bir yıllık çalışmaları göz önüne alınarak düzenlendi.

DÜFA’ nın  başarılı bayilerini yurt dışı gezileri ile ödüllendirdiğini söyleyen DÜFA Satış Pazarlama Müdürü Bedri Büyüktaşkın:’’ DÜFA Bayileri Yurt Dışı Gezisi; bir taraftan bayilerimizin motivasyonlarını güçlendirmek ve çalışma verimini arttırmak, diğer taraftan geziye gidemeyen bayilerimizin daha fazla işlerine sahip çıkarak, çalışma arzularını körüklemek amacını taşıyor. Bu güne kadar yaklaşık 850 bayimizi Avrupa’nın değişik ülkelerine gezilere götürdük. Bayilerimiz; hem elde ettikleri yıllık ciro, hem teknik donanımları ve hem de şirket kriterlerimize uyum sağlamaları sonucu firmamız tarafından yurt dışı gezisi ile ödüllendirildiler. Gezilerimizin olumlu yansımalarını gördük bu sebeple bayilerimize yönelik yurtdışı gezilerimiz gelecek yıllar içinde de devam edecektir.’’ dedi.

Geziye katılanlar Barselona’nın tarihi ve turistik yerlerinden; “Tipidabo” ve “Mount Juich tepeleri”, “Gaundi’nin -dünyaca ünlü- Kutsal Aile Anıtı”, ünlü sanatçı Salvador Dali’nin evi ve müzesi, “Olimpiyat Köyü”, “Arena” ve “Cristof Codlob Anıtı”nı gezdiler.

 

 

 

Etiketler: , , , , ,
📆 16 Haziran 2010 Çarşamba 13:26   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR