MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Manşet, Toplum » Acar Group, 30. kuruluş yıldönümünü coşku içinde kutladı
Acar Group, 30. kuruluş yıldönümünü coşku içinde kutladı


Matbaa, kırtasiye, promosyon sektöründe dünyanın lider firmaları arasında yer alan Acar Group; 30. kuruluş yıldönümünü, 29 Mayıs tarihinde, Keyif Style teknesinde düzenlediği görkemli bir gala gecesi ile coşku içinde kutladı.

 

Acar Group Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Acar, Acar Group Basımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı İhsan Acar, Acar Group Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa Acar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ‘Acar Group 30. Kuruluş Yıldönümü Galası’na; Acar Group İhracat ve İthalat Müdürü Savaş Acar, Acar Group İhracat Müdürü Faruk Acar’ın aralarında bulunduğu yönetim kurulu üyeleri ve Acar çalışanları ile Fransa, Rusya, Kazakistan, Fas gibi ülkelerden gelen yurtdışı temsilcilikleri ve  müşterileri katıldı.

 

Dünyada, ilk 3 arasında yer almayı hedefliyoruz

Acar’ın 30. kuruluş yıldönümü gala gecesinde, ‘hoş geldiniz’ konuşması gerçekleştiren Acar Group Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Acar, şunları söyledi:

“Acar ailesi olarak, 30. yılımızda, siz değerli dostlarımızla bir arada olmanın, mutluluğunu, gururunu ve heyecanını yaşıyoruz. 30 yıl önce, ‘Türkiye için çalışıyoruz, dünya için üretiyoruz’ sloganıyla başlayan yolculuğumuz; bugün, Acar’ın bir dünya markası olma yolundaki, ‘başarı öyküsüyle’ devam ediyor. Şu an, Fransa’dan Çin’e, Brezilya’dan Fas’a, İspanya’dan Japonya’ya, Rusya’dan Kazakistan’a kadar, 3 kıtada, 40’ın üzerindeki ülkeye, kapasitemizin yarısından fazlasını ihraç ediyoruz. Her geçen gün, ihracat yaptığımız ülke sayısını arttırıyoruz. Ve en önemlisi de, sektörde ve dünyada ilkleri yapıyoruz. Bundan dolayı, markalarımız ile dünya kırtasiye sektörüne yön veriyoruz. Dünyanın 3 defter markasından biri olan Arwey fonksiyonel, dünyanın dört bir yanına ihraç ediliyor. Dünyanın ilk lüks butik defteri olan La Vorte; kristalleri, aynası, gül kokusu, renkleri ve fonksiyonelliği ile bayanlar tarafından yoğun ilgi görüyor. TEMA Vakfı işbirliğiyle oluşturulan Note Eco; dünyanın ilk çevreci defter koleksiyonu olarak, doğadan aldığını yine doğaya kazandırıyor. 2009 yılı sonu itibariyle, dünya genelinde 550 satış noktasında, tüketiciyle buluşan Acar markalarının; bu yılın sonunda bin 500 satış noktasına ulaşmasını planlıyoruz. Markalarımızın, dünya genelinde, ilk 3 içerisinde yer almasını hedefliyoruz” dedi.

Rita Group, canlı performansıyla coşturdu

29 Mayıs akşamı İstanbul Boğaz’ında yol alan Keyif Style teknesinde, Acar Group misafirleri keyifli dakikalar geçirdi. Ağırlıklı olarak Greek müziği yapan Rita Grup, canlı performansı ve birbirinden güzel şarkılarıyla unutulmaz bir gece yaşattı. Yurtdışında gelen yabancı konuklar, boğaz turu sırasında, İstanbul’a ve Türk yemeklerine hayranlıklarını gizleyemedi.   

Aynı zamanda, 29 Mayıs’ın İstanbul’un fethi olması nedeniyle düzenlenen havai fişek gösterisi, Acar Group’un 30. kuruluş yıldönümü galasına ayrı bir renk ve coşku kattı.  

 

Galeri
📆 04 Haziran 2010 Cuma 12:11   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“Acar Group, 30. kuruluş yıldönümünü coşku içinde kutladı” için bir cevap

  1. nazım akdoğan dedi ki:

    30.yılımız tüm ACAR ailesine ve çalışanlarına hayırlı olsun.Geç haberim oldu onun için şimdi yazdım.Herkese selamlar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR