MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Manşet, Toplum » Marmara Koleji 2009-2010 mezunlarını verdi
Marmara Koleji 2009-2010 mezunlarını verdi


Özel Marmara Koleji 2009- 2010 mezunları kep giyme töreni 31 Mayıs 2010 tarihinde gerçekleşti Özel Marmara Koleji Birincisi Irmak UĞUR, Özel Marmara Fen Lisesi birincisi Mustafa Cenk ÇALIŞKAN, Özel Marmara Anadolu Meslek Lisesi birincisi ise Ömer DURAKBAŞA birincilik şiltlerini aldılar.

 

Anaokulundan Hayata’ sloganıyla yola çıkan Marmara Eğitim Kurumları, 2009-2010 eğitim-öğretim yılı bitiminde Özel Marmara Koleji´nin 16., Özel Marmara Fen Lisesi’nin 14., Özel Marmara Anadolu Meslek Lisesi´nin de 11. dönem mezunlarını verdi.

Marmara Eğitim Kurumları Genel Müdürü Sayın Elif ŞİMŞEK’in mezunlara yönelik yaptığı konuşmasında ‘’ Biliyorum ki hepimize emanet edilmiş olan bu ülke; toplumsal inanç ve değerlerimiz, istikbalimiz sizlerle güvence altındadır. Bunun için sizinle gurur duyuyorum.’’ diyerek duygularını ifade etti.

Hasan Ali Yücel salonunda düzenlenen kep giyme töreninde duygu dolu anlar yaşayan aileler gece sonunda düzenlenen Marma Kongre Oteli’nin havuz başındaki kokteyline katılarak öğrenciler bütün bir yılın stresini eğlenerek attılar.

📆 03 Haziran 2010 Perşembe 17:37   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR