MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Ekonomi, Flaş, Gezi-Alışveriş » Milli Piyangonun bileti, Haydarpaşa Lisesi resimli olacak

Milli Piyangonun bileti, Haydarpaşa Lisesi resimli olacakMilli Piyangonun 9 Ekim 2009 tarihli bileti, Haydarpaşa Lisesi resimli olacak
Haydarpaşa Lisesinin 75. Yılı dolayısıyla, Haydarpaşa Lisesi Mezunları Derneğinin girişimleri sonucu Milli Piyango idaresi 09 Ekim tarihli Milli Piyango biletlerinin üzerine tarihi okulun resmini basma kararı aldı.
Haydarpaşa Lisesi Mezunları Derneği, Halkla İlişkiler Komitesinin yaptığı açıklamaya göre, “Dernek Yönetimi olarak yoğun girişimlerimiz sonucu, okulumuzun 75. Yılında çok anlamlı bir mutluluk yaşadık. “MİLLİ PİYANGO İDARESİ” Genel Müdürü ricalarımızı kırmayarak köklü Lisemizin 75. Yılını kutluyor olması nedeni ile 9 EKİM 2009 da çekilecek Milli Piyango biletleri üzerine, 50 yıl Haydarpaşa Lisesi olarak hizmet veren tarihi binamızın resmini ve 75. yıl logomuzu koyarak satılmasına olanak verdi. Teşekkürler ediyoruz.
SİZ DEĞERLİ HAYDARPAŞALILAR’ı da Ekim ayı başında satışta olacak bu Milli Piyango biletlerini hem hatıra, hem de şansınızı denemek için almaya davet ediyoruz” şeklinde ifade ettiler.

📆 15 Eylül 2009 Salı 12:39   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR