MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Mekanlar » Titanic City’ deki başarısını Business’te devam ettirecek

Titanic City’ deki başarısını Business’te devam ettirecekŞehir otelciliğinin yeni yüzü, Titanic City Hotel nin 16 Kasım 2008 yılında açılışını yaptıktan sonra kısa süre içerisinde oteli yüksek doluluk oranlarına çıkararak tüm pazarlarda hızlı bir şekilde tanıtılmasını sağlayan başarılı Genel Müdür Sn. Uğur Ofluoğlu AYG grubunun Anadolu yakasında ki 5 yıldızlı oteli, TITANIC BUSINESS Otel’in Genel Müdürlük görevine 01.09.2009 den itibaren atandı.
titanic_business_hotel_2cep

“MİSAFİR MEMNUNİYETİ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”
Misafir Memnuniyeti odaklı hizmet anlayışına önem verdiklerini anlatan Ofluoğlu, “Misafirleri satış ve pazarlama ile beraber otele getirebilirsiniz. Ancak, o misafirin otele gelmesi kadar otelden memnun olarak ayrılması da çok önemlidir. Bizlerde bunu çok iyi takip ediyoruz. Müşterilerden gelebilecek şikayetleri anında çözerek, otelimizden memnun ayrılmalarını sağlıyoruz. Titanic otelleri işadamlarının rağbet ettiği bir otel haline gelecek. Yurtdışında İspanya, İtalya, Hollanda, Rusya, Dubai gibi ülkelerde düzenlenen fuarlara katılarak Titanic zincirini tanıtıyoruz” dedi.
“HİZMETTE SINIR YOK”
Başarıyı nasıl yakaladınız sorumuzu da Uğur Ofluoğlu şöyle yanıtladı: “Titanic Grubu’nun geçmişi hizmet sektörüne dayanıyor. Döneri ilk olarak yurt dışına götüren Aygün Şirketler Grubu tarafından oluşturuldu. Yiyecek içecek konusuna çok önem veriyoruz. Bu konuda oldukça titiz davranıyoruz. Misafirden aldığımız paranın karşılığını vermek zorundayız. Bizim anlayışımıza göre, hizmette sınır yok. Önemli olan nokta misafirin otelimizden memnun ayrılmasıdır. Altyapı ve teknolojimize güveniyoruz. Akıllı bir binada hizmet vermekteyiz. Bütün sistemler bina otomasyonu ile beraber kontrol ediliyor.

Farklı hizmet anlaşımız, misafir memnuniyetine verdiğimiz önem ile müşterilerin beğenisini kazandıklarını vurgulayan Uğur Ofluoğlu şunları söyledi: “Kaliteli ürününüz olabilir ancak hizmeti de kaliteli vermeniz gerekir. Bölgemizde çok güzel oteller var. Bizde bu yelpazede yer alabilmek adına kalite ve hizmet anlayışımızla büyümeyi hedefliyoruz. Ttianic markası ile şehir otelciliğinde büyüyeceğiz. İspanya, İtalya ve Amerika pazarında şehir otellerimizi tanıtacağız. Bu yıl tanıtım çalışmalarımıza ağırlık vererek Titanic konseptini dünya ülkelerine tanıtmayı hedefliyoruz” dedi.
TITANIC Business Hotel, ‘Business’ konsepti ışığında, kongre ve iş adamlarının beklentilerine cevap verecek şekilde tasarlanmış, fonksiyonellik ve zerafetin sunulduğu, İstanbul-Asya kıtasının eşsiz özelliklere sahip tek 5 yıldızlı otelidir.

📆 15 Eylül 2009 Salı 12:18   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“Titanic City’ deki başarısını Business’te devam ettirecek” için bir cevap

  1. ramadan dedi ki:

    misafir memnuniyeti ve hizmette sınır yoktur
    turizmin olmassa olması-uğur beye başarılar diliyorum
    5 puan –

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR