MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Manşet, Toplum » Maltepe Belediyesi’nin Zabıta Personeli ile kaynaşma yemeği
Maltepe Belediyesi’nin Zabıta Personeli ile kaynaşma yemeği


Maltepe Belediyesi Zabıta Birimi, ekiplerine yeni katılan isimleri, personelle kaynaştırma amacıyla düzenlenen bir yemekle tüm çalışanları bir araya getirdi.

Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin’in de eşi Dr. Tülin Zengin ile birlikte katıldığı yemeğe, Başkan Yardımcıları Cafer Topal, Ömer Lütfü Somun, Mehmet Bingöl, Cemal Atagül ve Nail Çiftçi ile Belediye Meclis Üyeleri ve Birim Müdürleri de katıldı.

Hoş geldiniz konuşmasını yapan Başkan Yardımcısı Cafer Topal’ın ardından sahneye davet edilen Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, “Yazın bu sıcağında, her türlü zorluğa göğüs gererek en iyi şekilde çalıştığınız için belediye başkanı olarak sizinle gurur duyuyorum.” dedi.

 Belediye çalışanları olarak herkesin amacının hizmet olması ve bunun da saygı temeline oturtulması gerektiğinin altını çizen Prof. Dr. Mustafa Zengin, başarılı çalışmalarından dolayı tüm ekibi adına Zabıta Müdürü Hamza Celep’e plaket verdi. Tüm çalışanlarına karşı demokratik ve sevecen yaklaşımından, başarılı yöneticiliğinden ve hizmet aşkından ötürü Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin’e de tüm personel adına bir teşekkür plaketi takdim edildi.

 

Son derece renkli ve nezih bir ortamda gerçekleşen yemekte, iki belediye çalışanı Türk Halk Müziğiyle davetlilere eğlenceli saatler yaşattı. Hep birlikte çekilen halaylarla geç saatlere kadar eğlence devam etti.

Galeri
📆 01 Haziran 2010 Salı 10:23   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR