MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Manşet, Toplum » Ataşehirliler “Çevre” için yarıştı
Ataşehirliler “Çevre” için yarıştı


Ataşehir Belediyesi’nce düzenlenen “1. Çevre Şöleni Haftası” etkinlikleri sona erdi. Etkinlik kapsamında geri dönüşümlü malzemelerden yapılan Maket, En Çevreci Okul, Atık Pil Toplama ve En Çevreci Site yarışmalarında dereceye girenlere ödülleri Ataşehir Zübeyde Hanım Öğretmenevi’nde verildi.

 

Ödül dağıtım töreninde konuşan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi; “Çevre ile ilgili projelerimize çok önem veriyoruz. Çevreye saygılı ve sağlıklı bir Ateşehir için çalışıyoruz. Bugün gördük ki Ataşehirliler, özellikle çocuklar çevreyle ilgili projelere büyük ilgi gösteriyor ve destek veriyor. Onların destekleri bizim için çok önemli. Çocuklarımızın bu duyarlılığı ve desteğini görüp hissettikce bizde onların sağlıklı yaşaması ve büyümesi için daha çok çalışıyoruz.” dedi. Ataşehir Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu da çevre bilincinin küçük yaşta verilmesinin önemine değindi ve maket yarışmasında çocukların tüm yaratıcılıklarını kullandıklarını belirtti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Dr.Şaban Karataş’ta, “Ataşehir Belediyesi’nin eğitim, sağlık ve çevre konusunda okullarla işbirliği yaparak gerçekleştirdiği çalışmalar nedeniyle Başkan Battal İlgezdi’ye teşekkür ediyorum”dedi.

 

Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri ile Tiyatro Oyuncusu Selçuk Uluergüven ve Ressam Hayriye Kuran’ın da katıldığı ödül dağıtım töreninde dereceye giren okulları ses sanatçısı Haluk Levent açıkladı.

Galeri
📆 28 Mayıs 2010 Cuma 11:54   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR