MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Toplum » “5. Uluslararası Öğrenci Trienali”e MÜGSF öğrencileri hazırlanıyor
“5. Uluslararası Öğrenci Trienali”e MÜGSF öğrencileri hazırlanıyor


“Kenti Okumak ve Deneyimlemek İstanbul 2010’’ Workshop Çalışmaları 28 Mayıs -7 Haziran 2010 tarihleri arasında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi  İç Mimarlık Bölümü’nde gerçekleşiyor.

 

 

46 yabancı ülke 94 sanat ve tasarım kurumunun Haziran 2010’da İstanbul’da buluşacağı ve Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin ev sahipliği yapacağı “5. Uluslararası Öğrenci Trienali”e “Kenti Okumak ve Deneyimlemek İstanbul 2010’’ workshop çalışmaları ile katılan Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümü öğrencileri 28 Mayıs-7 Haziran 2010 tarihleri arasında gerçekleştirecekleri workshoplarla Trienale hazırlanıyorlar.

 

MÜGSF İçmimarlık Bölümü Trienal kapsamında Cincinnati Üniversitesi ile
READING and EXPERIENCING the CITY: Istanbul 2010 / İstanbul: Kenti Okumak ve Deneyimlemek İstanbul 2010’’ adlı bir workshop çalışması 28 Mayıs -7 Haziran tarihleri arasında düzenlenerek çalışmanın sonuçları Trienalde sergilenecek. 2008 yılında birincisi düzenlenen workshop çalışmasına MÜGSF İçmimarlık Bölümü’nden 12 öğrenci ve asistan, Cincinnati Üniversitesi’nden 13 kişinin katılacak.  Çalışmanın koordinatörlüğünü ise Marmara Üniversitesi GSF İçmimarlık Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr.İnci Deniz Ilgın ve Cincinnati Üniversitesinden Prof. Hank Hildebrandt yapacak

📆 27 Mayıs 2010 Perşembe 14:31   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR