MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Kültür-Sanat » Oyun Atölyesi Sezonu 1 Ekim’de Açıyor.
Oyun Atölyesi Sezonu 1 Ekim’de Açıyor.


Oyun atölyesi sezonu 1 Ekim’de “7” Şekspir müzikaliyle açıyor.

“7” (Şekspir Müzikali)

Söz, W. Shakespeare; Müzik, Tolga Çebi; Oynayan, Haluk Bilginer

Doğarız ve ölürüz: bu ikisi arasında da bir şeyler yaşarız. “7” müzikali bu “bir şeyler” üzerinedir. Ergenlikle yaşlılık arasında insanın geçtiği birtakım “durakların”, “7 perdelik ömrümüzün” müzikalidir “7”.

Shakespeare’in tüm eserlerinden ayrıntılı bir tasnifle oluşturulan müzikalin sözleri Shakespeare’e; Besteleri Tolga Çebi’ye ait. Haluk Bilginer ile birlikte Evrim Alasya, Selen Öztürk, Zeynep Alkaya, Tuğçe Karaoğlan’ın rol aldığu müzikali, Kemal Aydoğan yönetiyor. Müzikalin sahne tasarımı Bengi Günay’a, ışık tasarımı İrfan Varlı’ya, maske ve tasvir tasarımı Özlem Karabay’a, animasyonlar Kaan Yüksel ve Fulya Çamlar’a ait.

Orkestra Tolga Çebi (keman-klavye), Aziz Şahin (bas gitar), Uğur Akyürek (keman-klavye), Atakan Kundak (davul), Çağdaş Özmen (gitar), Ufuk Kaan İçli (ud), Volkan Kırımlıoğlu (kanun) ’ndan oluşmakta.

“7” (Shakespeare Müzikali) fotoğrafı için tıklayınız

1 Ekim’de başlıyor

1 Ekim’de perdelerini açacak olan “7” müzikali her hafta Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 20.30, Pazar günü 18.00’de seyirciyle buluşacak.

TESTOSTERON bu sezon da devam ediyor

Metin Coşkun, Onur Ünsal, Emre Karayel, Mert Fırat, Timur Acar, İnan Ulaş Torun, Tuna Kırlı’nın rol aldığı Andrzej Saramonowicz’’in “TESTOSTERON” oyunu 22 Ekim’den başlayarak yeniden seyirci karşısına çıkacak.

Gişe 7 Eylül’de açılıyor
1 Ekim’de başlayacak “7” müzikalinin ve 22 Ekim’de başlayacak Testosteron oyununun gişesi 7 Eylül Pazartesi günü açılarak bilet satışına başlanacaktır.

www.oyunatolyesi.com
Gişe Tel: 0216 345 39 39

📆 12 Eylül 2009 Cumartesi 13:00   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR