MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Manşet, Toplum » Ataşehir 1. Çevre Şöleni Haftası ‘Çevreci Kedi Çevki’ oyunu ile başladı…
Ataşehir 1. Çevre Şöleni Haftası ‘Çevreci Kedi Çevki’ oyunu ile başladı…


Ataşehir Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen   1. Çevre Şöleni Haftası 24 Mayıs günü Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Konferans Salonu’nda sahnelenen “Çevreci Kedi Çevki” oyunu ile başladı. Oyunu, Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Hışman ve belediye müdürleri de izledi. Ambalaj atıklarının çöpe değil geri dönüşüm kutularına atılması gerektiğini anlatan oyunun sonunda konuşan Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Hışman,“Geri dönüşüm projelerine belediye olarak büyük önem veriyoruz. Belediye Başkanımız Battal İlgezdi’de temiz sağlıklı bir çevre için tüm birimlerin üzerine düşen görevi yapmasını istiyor ve çalışmaları sürekli denetliyor. Çevre konusunda Ataşehirliler de oldukça duyarlı davranıyorlar. Ataşehir’de çevreyle ilgili projelerimiz devam edecek. Sizlerin katılımı da çok önemli” dedi.

 

Ataşehir Belediyesi 1. Çevre Şöleni Haftası kapsamında 25 Mayıs Salı günü saat: 10.00’da Kayışdağı 80. Yıl Cumhuriyet Parkı’nda ilçedeki öğrencilerle birlikte müzik ve palyaço gösterileri eşliğinde fidan dikimi gerçekleştirilip, ardından piknik yapılacak. 27 Mayıs Perşembe günü ise Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin katılacağı, Haluk Levent’in konuk olduğu Çevre Konulu Ödül Töreni düzenlenecek. Zübeyde Hanım Öğretmenevi’ndeki ödül töreninde Maket Yarışması, Atık Pil Toplama Yarışması, En Çevreci Okul Yarışması’nda dereceye girenler ile Geri Dönüşüme En Çok Katkıda Bulunan Siteye ödülleri verilecek. 28 Mayıs Günü ise Çevreci Kedi Çevki ilçedeki tüm okulları gezecek.

Galeri
Etiketler: , , ,
📆 24 Mayıs 2010 Pazartesi 13:28   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR