MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Erenköy, Flaş, Hasanpaşa, Toplum » Finansbank’tan Kadıköylülere vergi ödemelerinde kolaylık..!
Finansbank’tan Kadıköylülere vergi ödemelerinde kolaylık..!


Finansbank, Kadıköylülere belediye vergi ödemelerinde büyük kolaylık sağlıyor.  Kadıköy Belediyesi işbirliği ile hayata geçirilen yeni uygulamada Kadıköylüler, ödemelerin son günü olan 31 Mayıs’a kadar vergilerini ister hesaplarından,  ister nakit olarak, ister CardFinans’larını kullanarak, isterlerse de otomatik ödeme talimatı vererek Finansbank şubelerinden ödeyebilecek.

 

Müşterilerinin ihtiyaçlarını her zaman ön planda tutan Finansbank,  yeni uygulaması ile Kadıköy Belediyesi vergi ödemelerinde kolaylık sağlıyor. Finansbank şubelerinden emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam vergisi ile diğer tüm belediye ödemelerini yapılabilecek olan Kadıköylüler, 31 Mayıs’a kadar sürpriz hediyeler de kazanacak.

Kadıköylüler, ödemeleri için ayrıca Kadıköy İskele Meydanı’nda hazır bulunacak Mobil Şube aracından da yararlanabilecek.  Belediye ödemeleri dahil tüm bankacılık işlemlerini Mobil Şubeden gerçekleştirebilecek olan Kadıköylüler, her türlü Finansbank hizmeti hakkında bilgi de alabilecek.

31 Mayıs’a kadar sürecek uygulama kapsamında, hafta sonu günlerine denk gelen 22–23 ve 29–30 Mayıs tarihlerinde Finansbank Capitol Altunizade, Çiftehavuzlar, Erenköy, Hasanpaşa, Kadıköy, Kadıköy Çarşı, Kalamış, Kazasker, Moda ve Şaşkınbakkal şubeleri tam gün hizmet verecek.

Vergi borcunu kredilendirme imkanı

 

1.000 TL üzeri vergi borcu bulunan Kadıköylüler, dilerlerse özel faiz oranları ile borçlarını 36 ay vadeye kadar kredilendirerek taksitlendirilebilecek.

Uygulamanın duyurusu sırasında 400 TL’lik Bedava Kredi çeki dağıtacak olan Finansbank, bu çek ile şubelere gelen ve belediye vergi ödemesi yapan Kadıköylülere, 7 Haziran 2010 tarihine kadar kullanabilecekleri 1 ay faizsiz ve masrafsız 400 TL’lik Bedava Kredi hediye edecek.

Galeri
📆 26 Mayıs 2010 Çarşamba 11:00   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR