MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Caferağa, Etkinlikler, Flaş, Kültür-Sanat, Toplum » Türkiye’nin ilk Ulusal yayınlı Çocuk Gazetesi !!!
Türkiye’nin ilk Ulusal yayınlı Çocuk Gazetesi !!!


Çocuk Gazetesi  ve İl  Milli Eğitim Müdürlükleri  işbirliği ile Türkiye genelinde,  valilikler onaylı  bir resim yarışması düzenleyecek .   Yarışma finalleri her  şehirde festival havasında gerçekleşecek.

Çocuk gazetesi :  26 Mayıs 2010 Çarşamba  günü,  Kütahya  Valiliği ile ortaklaşa, valilik önünde  gerçekleştirecekleri    Çocuk  Şenliğiyle  , çeşitli organizasyonlarla çocuklara güzel bir gün yaşatmayı   hedefliyor.

30 Mayıs 2010 Pazar günü,  İstanbul Kadıköy Caferağa  Spor Salonu’ nda ikinci Çocuk Şenliği gerçekleştirilecek .  Ünlü sanatçılar, Pedagoglar  ve  Üniversite Güzel Sanatlar Resim Bölümü Öğretim görevlilerden oluşan  jüri ,  finale kalan yarışmacıların   resimlerini şenlik kapsamında değerlendirecek ve  dereceye girenlere ödüllerini  takdim edecekler.

Gazete Türkiye’nin  ilk ulusal yayınlı çocuk  gazetesi  olma özelliğini taşıyor . Çocuk gazetesi  her şehirde  Milli Eğitim Müdürlükleri  onaylı olarak okullarda ilköğretim öğrencilerine ulaşmaktadır.

Çocuk gazetesi ,  çocuklara Milli  değerlerini yitirmeyen  bir gazete olarak ulaşıyor ve  bu yolda  hızla ilerlemeye devam ediyor…

www.cocukgazetesi.com.tr

📆 18 Mayıs 2010 Salı 10:13   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“Türkiye’nin ilk Ulusal yayınlı Çocuk Gazetesi !!!” için bir cevap

  1. irem dedi ki:

    güzel bir gazete ama biraz daha fazla haber olsaydı dahada güzel olurdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR