MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Caddebostan, Etkinlikler, Flaş, Toplum » Uğur Dündar ve Nedim Şener CKM’de okuyucuları ile buluştu
Uğur Dündar ve Nedim Şener CKM’de okuyucuları ile buluştu


Uğur Dündar “Aynalara rahat bakabildiğim ve aynadaki hayalime tükürmediğim için mutluyum..”

Caddebostan Kültür Merkezi’nde söyleşi veren Uğur Dündar ve Uğur Dündar’ı anlattığı  kitabın yazarı Nedim Şener sevenleriyle buluştu.

İlk konuşmayı yapan isim Uğur Dündar’dı.Dündar “ Bu kitabı çocuklarıma bir belge olarak bırakmak istedim.Çünkü ben babamı kaybettiğimde 29 yaşındaydım.Bana bir sandık bırakmıştı.Sandığın içinde, başarı belgeleri ve teşekkür mektupları vardı.Benim çocuklarım daha küçük olduğu için ileride kendi sentezlerini yapabilecekleri yaşa geldiklerinde bu kitaptan yararlansınlar istedim.”dedi

 

Daha sonra konuşmaya devam eden Nedim Şener “Şu ana kadar hep yolsuzluklarla ilgili kitap yazdım.İlk defa iyi bir kitap yazdım.Çünkü adam iyi.”diyerek herkesi güldürdü.

Usta Gazeteci kendi yaşamından parçalar anlattı. Uğur Dündar “ İçinde sıcak su bulunmayan bir evde büyüdüm.Derinlemesine bilgiye sahip,hala şükran duygularıyla andığım öğretmenlerimin olduğu bir liseye gittim.Yalnızlık,imkansızlık ortamında bu zamana tırnaklarımla kazıyarak geldim.Her zaman dimdik duruyorum.Ve zaman, zaman  bunun acısını çekiyorum.İşte bu kitabı kendisini çaresiz,tuzaklar önünde hisseden herkes için yazdım.”dedi.

Konuşma sonrasından soru soranların sorularını yanıtladı.Dündar daha sonra Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk’ten çiçek alarak salondan ayrıldı.

Rüya Meriçboyu

Galeri
📆 17 Mayıs 2010 Pazartesi 13:25   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR