MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Manşet, Toplum » Ak Parti Kadıköy “Bahara Merhaba Konseri” düzenledi
Ak Parti Kadıköy “Bahara Merhaba Konseri” düzenledi


Ak Parti Kadıköy Halkla İlişkiler Başkanlığının düzenlemiş olduğu “BAHARA MERHABA KONSERİ” Kadıköy Halk Eğitim merkezinde yapıldı.

Konserin açılış konuşmasını yapan İlçe Başkan yardımcısı Nimet Kirişçi “Buraya ruhlarımız Türk Sanat Müziği ile doyurmaya geldik.”dedi.Ney taksimi ile başlayan konser, fasıl ile devam etti. Günün sevilen şarkılarında solonu dolduran konuklar kendilerinden geçtiler.

Kısa bir süre çalışarak programa hazırlanan tamamen amatör olan AK PARTİ Kadıköy İlçe Başkanlığı korosunun performansı konuklar tarafından ayakta alkışlandı.

Solo olarak söylenen şarkılarda Selami Sevindik’in oğlu ile birlikte sahne alması ve sahne hâkimiyeti izleyicileri şaşırttı.

Şef Alev Erguner’in canlı ve müthiş yönetimi koro ile birlikte konukları da coşturdu. Konuklar da şarkılara eşlik edince koro ile bütünleştiler. Bir ara salon öyle coştu ki Şef Alev Erguner hem salonu, hem de koroyu birlikte idare etmek zorunda kaldı. Programdan sonra konser hakkında konuşan şef Alev Erguner “ Koro olarak bu konsere kısa zamanda hazırlandık. Koro’nun ve solistlerin performansı son derece iyi idi. Özellikle şarkılara konukların da iştirak etmesi bizi coşku selinin içine itti. Koroyu ve konukları şarkılarda birlikte idare etmekten müthiş keyif aldım.” Diyerek konser hakkındaki duygularını dile getirdi.

 

Program sonunda İstanbul dışında olan İlçe Başkanı  Muharrem Ödemiş adına İlçe Başkan yardımcısı Nimet Kirişçi Şef Alev Erguner’e bir plaket sundu.

Galeri
📆 17 Mayıs 2010 Pazartesi 12:30   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR