MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Mekanlar, Toplum » Sahan Şirehan’dan modacılar geçti
Sahan Şirehan’dan modacılar geçti


Gaziantep Üniversitesi tarafından düzenlenen bir organizasyona katılmak üzere Gaziantep’e gelen moda dünyasının duayenlerinden sayılan Barbaros Şansal ve beraberindeki akademisyenler sektöründe efsane haline gelen Sahan Şirehan’da ağırlandılar. Sanatçılar için Sahan’ın ekon ve ilham kaynağı olduğunu ifade eden Şansal “Bu dev yatırım ülke ekonomisi için büyük önem taşıyor. Turizm açısından Gaziantep’e artı değer katacaktır” dedi.

Sektöründeki liderliğini sürdürmeye devam eden Sahan Şirehan’ı Gaziantep’e gelen ünlü konukları ağırlamaya devam ediyor. Gaziantep Üniversitesi tarafından düzenlenen bir etkinliğe katılmak için prestijli birçok üniversiteden gelen ünlü tekstilcileri ve moda dünyasının duayeni Barbaros Şansal’ı ağırlayan Sahan moda dünyasından tam puan aldı.

Yöresel yemekleri ve kültürel yapısıyla konukları adeta büyüleyen Sahan Şirehan’da yemek yemenin önemli bir ayrıcalık olduğunu ifade eden moda dünyasının duayeni Barbaros Şansal “Türkiye’nin kültür dokusunu ve sahip olduğu tarihi yapıyı bütün güzelliğiyle sunan Şirehan’da yemek yemek önemli bir ayrıcalık. Huzur verici bir ortamda dünya mutfakları arasında önemli bir yere sahip olan Gaziantep Mutfağının bütün lezzetlerini tatmak Gaziantep’e yaptığımız bu gezide unutulmaz bir an olarak hafızalarımızda kalacaktır. Bu muhteşem yatırımı Gaziantep’e ve ülkemize kazandıran Sahan Restoranlar Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Tekin Öztan’ı kutluyorum. Tek kelime ile muhteşem bir mekân” dedi. Türkiye’nin değişi üniversitelerinden gelen ve GAÜN Tekstil Mühendisliği bölümü öğretim üyeleri ve öğrencilerinin katıldığı yemekte yöresel yemekler yanında klasik Sahan üçlüsü ve Sahan Şirehan’a has çeşitli yemekler sunuldu.

Galeri
📆 13 Mayıs 2010 Perşembe 13:24   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR