MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Spor, Toplum » Ataşehir’e bir madalya daha…
Ataşehir’e bir madalya daha…


Ataşehirli kickbokscular Antalya’da yapılan Türkiye Şampiyonası maçlarından 2.’likle döndüler. Ataşehir Belediyespor Kulübü Derneği’nin sponsorluğunda katıldıkları Türkiye Şampiyonası maçlarından ödülle dönen kickbokscular dernek başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Sadık Kayhan’ı ziyaret etti.

  Ataşehir Levent Spor Kulübü sporcularına sponsor olarak Ataşehir’e bir başarı daha kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Ataşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Sadık Kayhan; “İlçemizde bir çok spor kulübü var. Kulüpleri ve bireysel bazda başarılı sporcuları elimizdeki imkanlar doğrultusunda destekliyoruz” dedi.

Ataşehir Belediyespor Kulübü forması ile maça çıkan Nihat Hamarat ve Mustafa Akan Antalya’da yapılan Türkiye Şampiyonası’nda ikinci oldu. Avrupa ve Dünya şampiyonasına katılmayı planlayan sporcular Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin özellikle amatör spora ve sporculara verdiği desteğe teşekkür ederken, Ataşehir Belediyespor Kulübü desteği ve forması ile daha büyük başarılara imza atmak istediklerini söyledi.

📆 05 Mayıs 2010 Çarşamba 15:00   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR