MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Genel, Gezi-Alışveriş, Manşet, Toplum » İstanbul Optimum Tatil Çekilişi
İstanbul Optimum Tatil Çekilişi


İstanbul Optimum Outlet’in 27 Nisan 2015 tarihinde başlayan Tatil Çekilişi Kampanyası’nın kazananları 14 Haziran’da noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişle belirlendi. Şanslı talihliler Sheraton Çeşme Hotel, Resort & SPA’da, 5 gece 6 gün sürecek bir tatil kazandı.

Kaliteli markaların ürünlerini, yıl boyunca uygun fiyatlarla misafirlerine sunan ve renkli etkinlikleriyle de alışverişi eğlenceye dönüştüren İstanbul Optimum Outlet’in tatile çıkaran kampanyasının kazananları belli oldu. 27 Nisan – 14 Haziran tarihleri arasında geçerli olan Tatil Çekiliş Kampanyası’nda, çekilişe katılanlar arasından 10 Optimum Club üyesi, Sheraton Çeşme Hotel, Resort & SPA’da, 5 gece 6 gün, 4 kişilik tatil kazanma şansı yakaladı.

Noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilen çekilişte Oğuz Ercüment, Mahmut Yalçın Kaya, Güner Bozkurt, Uğurcan Öcal, Hatice Kahraman Akbaş, Atalay Eren, Tarık Tufan Kazındır, Hüsnü Varoğlu, Suner Utku ve Makbule Bingöl isimli şanslı talihliler, Çeşme’de unutulmayacak bir tatil fırsatı yakaladılar.

📆 23 Haziran 2015 Salı 12:20   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR