MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Genel, Manşet, Toplum » Üsküdar Üniversitesi Kariyer Merkezi
Üsküdar Üniversitesi Kariyer Merkezi


Üsküdar Üniversitesi Kariyer Merkezi, gençlere yol gösteriyor

Gelecekte severek yapacakları bir mesleği seçmek isteyen gençleri kariyer alanında bilgilendiren, mesleklerle ilgili bilgi veren Üsküdar Üniversitesi Kariyer Merkezi, öğrencilere kariyer izleme ve staj yapma imkanı sunuyor.

Davranış Bilimleri ve Sağlık alanında tam donanımlı, her türlü bilgiye sahip profesyoneller yetiştirmek üzere eğitim veren Üsküdar Üniversitesi, kariyer planlaması yapmak isteyen gençlere psikolojik danışma ve rehberlik hizmetleriyle yardımcı oluyor.

Üsküdar Üniversitesi Kariyer Merkezi, Tanıtım ve Tercih Günleri kapsamında öğrencilerinin ve mezunlarının kariyer planlaması, uygulaması ve geliştirilmesi ile ilgili çalışmalar yürütüyor.

Kariyer Merkezi, öğrenciyi tanıma, bilgi verme, staj sağlama, işe yerleştirme, kariyerlerini izleme ve psikolojik danışma & rehberlik hizmetleri alanında gençlerin sorularına yanıt veriyor ve çözüm üretiyor.

Kariyer Merkezi, üniversite eğitimi sonrasında kariyer yolculuğuna başlayacak mezunların, mümkün olduğunca kendisini ve karşısına çıkacak seçenekleri stajlar, bilgilendirme toplantıları ve kişisel gelişim seminerleri ile tanımasına olanak sağlıyor. Kariyer Merkezi ayrıca gençlerin gelecek hedeflerini netleştirmelerine yardımcı olmayı hedefliyor.

Kariyer Merkezi tarafından hazırlanan kariyer testi de gençlerin ilgi duydukları alan konusunda yardımcı oluyor.

📆 23 Haziran 2015 Salı 11:36   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR