MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Genel, Manşet, Toplum » Maltepe’de Ramazan Denetimi
Maltepe’de Ramazan Denetimi


Maltepe’de dört koldan Ramazan denetimi

Ramazan Ayı boyunca Maltepelilerin en iyi hizmeti alması için çalışan Maltepe Belediyesi ekipleri, İlçe genelinde işletmelerde gıda denetimi yaparken, ibadethanelerin temizliğini de gerçekleştiriyor.
Maltepe Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Gıda Denetim Ekibi, zabıtalarla beraber Ramazan öncesinde gıda işletmelerinin denetimini gerçekleştirdi. İlçe genelinde faaliyette bulunan fırın, unlu mamuller, yufka-mantı imalathaneleri, pastane ve kasap işletmelerine yönelik yapılan denetimlerde; işletmelerin temizlik ve hijyen şartları, depoları, imalathaneleri, çalışanlara ait muayene ve hijyen sertifikaları sırasıyla gözden geçirildi. Ekipler ayrıca eksiği bulunan işletmeler hakkında işlem yaparken, eksikliklerin bir an önce giderilmesi için işletmelere uyarıda bulunmayı da ihmal etmedi.

İBADETHANELERDE RAMAZAN TEMİZLİĞİ

Öte yandan Maltepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Toplu Çalışma Ekibi ilçe genelinde ibadethanelerin temizliğini gerçekleştirdi. Ekipler Ramazan Ayı boyunca vatandaşların en iyi şekilde hizmet alması için çalışmaya devam edeceklerini de belirtti.

📆 18 Haziran 2015 Perşembe 17:51   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

Ahmet Zeki YEŞİL
31 Temmuz 2021 Cumartesi
Yıldırım Gündoğdu
02 Ağustos 2021 Pazartesi

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR