MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Toplum » Bir kapakla sende engelleri aş…
Bir kapakla sende engelleri aş…


Ataşehir Belediyesi ile Türkiye Sakatlar Derneği Anadolu Yakası Şubesi arasında “Ataşehir Tane Tane Kapak Topluyor, Adım Adım Engelleri Aşıyor Kampanyası” protokolü imzalandı. Protokolü Ataşehir Belediyesi adına Başkan Yardımcısı Zafer Nuhoğlu, Türkiye Sakatlar Derneği Anadolu Yakası Şubesi adına da Şube Başkanı Vedat Osmanoğlu imzaladı.

Ataşehir Tane Tane Kapak Topluyor, Adım Adım Engelleri Aşıyor Kampanyası ile engelli vatandaşlar tekerlekli sandalyeye kavuşturulacak. 4 Haziran 2010 tarihine kadar sürecek olan kampanya ile ambalaj atıklarının plastik olan kapakları ilçedeki okullarda ve halktan gelecek olan talepler doğrultusunda toplanıp, anlaşmalı geri dönüşüm firmasına verilecek. Buradan elde edilen gelirle ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye alınacak.

Protokolün imzalanması ile çok önemli bir geri dönüşüm projesinin daha Ataşehir Belediyesi tarafından hayata geçirildiğine dikkat çeken Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Nuhoğlu, “Kampanyamıza 22 Nisan günü start verdik. Ancak iş yoğunluğu nedeniyle  protokolünü bu gün imzalayabildik. Ataşeahirlilerin duyarlılığına güveniyorum. Çevre ile ilgili diğer kampanyalarımızda olduğu gibi bu kampanyamıza da gerekli desteği vereceklerinden şüphemiz yok” dedi.

Ataşehir Tane Tane Kapak Topluyor, Adım Adım Engelleri Aşıyor Kampanyası’na destek vermek isteyenler Ataşehir Belediyesi Çevre Müdürlüğü’nün 0216 570 50 99  numaralı  Alo Çevre Hattı’ndan ayrıntılı bilgi alabilirler.

Galeri
📆 04 Mayıs 2010 Salı 14:47   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR