MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Genel, Manşet, Toplum » Çocuklar Muzipo’da !
Çocuklar Muzipo’da !


Acil işiniz mi çıktı? Çocuğunuzun bugün biraz daha eğlenmeye mi ihtiyacı var? Ya sizin kısa bir molaya? O zaman sizi Muzipo Kids’e bekliyoruz!

Her gelir seviyesinden çocuklara hareket alanı oluşturarak, çocukların fiziksel gelişimine hareket eğitimi dersleriyle de katkıda bulunan, toplumda erken yaşta hareketin ve oyunun önemine dair farkındalık yaratan Muzipo Kids, saatlik ‘Drop-in’ uygulamasını başlatıyor. Program dahilinde size en yakın Muzipo Kids şubesinden randevu alarak, çocuğunuzu Drop-in programına dahil edebilir; siz işlerinizi hallederken çocuğunuzun da uzman eğitmenler eşliğinde aktivitelere katılarak eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Çocukların ihtiyaç duyduğu tüm faaliyetleri, çocukların güven içinde eğlenip oynayabileceği bir merkezde ?Drop-in uygulamasıyla sunan Muzipo Kids’le aileler işlerini hallediyor, çocuklar harekete doyuyor.

Muzipo Kids Hakkında:

Türkiye’nin ilk çocuk hareket üssü olan Muzipo Kids “18 ay-12 yaş” aralığındaki tüm çocukların hareket edebileceği alanlar oluşturmak ve toplumda erken yaşta egzersiz ve oyunun önemi ile ilgili farkındalık yaratmak” misyonu ile hizmet vermeye başladı. Hareket eğitimi ile fiziksel gelişime katkıda bulunmanın yanı sıra çocukların yaratıcılıklarını arttırıcı oyun ve atölye çalışmaları ile de hem eğlendirmeyi, hem de her açıdan gelişimlerini sağlamayı hedefleyen Muzipo Kids, bugüne kadar sadece üst gelir seviyesi ailelere sunulan bu hizmeti, her çocuğun yaşamasına imkân sağlamaktadır.

📆 15 Haziran 2015 Pazartesi 13:12   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR