MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Genel, Manşet, Toplum » Sevgi Mağazası Erzak Desteği
Sevgi Mağazası Erzak Desteği


SEVGİ MARKETİMİZE DİLERSENİZ BİR PAKET ZEYTİN, DİLERSENİZ BİR KİLO PİRİNÇ İLE KATKIDA BULUNABİLİRSİNİZ…

Öncelikle Dernek faaliyetlerimizde bizlere duyduğunuz güven ve verdiğiniz destek için Şükranlarımızı ve Teşekkürlerimizi sunarız.

Kurulduğumuz günden bu güne kadar aralıksız olarak ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan ayında, hiçbir geliri ve çalışma olanağı olmayan
evinde yatalak hastası olan koruma altında 87 aileye ise her ay ERZAK YARDIMI vermeye devam ediyoruz.
Ülkemizde gittikçe artan yoksunluk nedeni ile koruma altındaki aile sayısı hızla artmaktadır.

Derneğimize güven ile destek veren bağışçılarımızın katkıları ile 2014 yılı Ramazan ayında içinde en az 30 parça gıda olan erzak kolileri 1826 ihtiyaç sahibi aileye teslim edilmiştir. 2014 yılında bir bağışçımız tarafından gönderilen 450 adet Ramazan pidesi ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı. İsmini açıklamayan bir bağışçımız 1 yıl boyunca her ay 20 aileye erzak desteği vermektedir.

Yoksunluğunu belgelemiş ihtiyaç sahiplerine; din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı yapmadan mutfak eşyası, ayakkabı, oyuncak, kırtasiye malzemesi, kuru gıda ve giyecek gibi eşyaları ücretsiz dağıtmak için 02.02.2002 de faaliyetlerine başlayan “Sevgi Mağazası” bu yıl da Ramazan ayında erzak dağıtmak için “Sevgi Marketi”ni açacak.

Bu yıl da Ramazan ayında siz hayırsever kişi, kurum ve kuruluşların yapacağı erzak bağışları Sevgi Mağazası’ndan üç ayda bir yoksulluğunu belgeleyerek ücretsiz yardım alan ihtiyaç sahiplerine “Sevgi Market”ten dağıtılacak.

Dilerseniz bir koli erzak, dilerseniz bir paket bulgur veya 1 kalıp peynir vb. ile katkıda bulunabilirsiniz.
Erzak dağıtmak amacı ile Ramazan ayı süresince açık kalacak Sevgi Marketimiz de raflar 18 Haziran 2015 Perşembe gününden itibaren hazırlanacak ve Ramazan ayı boyunca Şeker Bayramına kadar erzak dağıtımı devam edecektir.
www.sevgimagazasi.org

📆 13 Haziran 2015 Cumartesi 12:17   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR