MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Ataşehir, Erenköy, Foto Galeri, Genel, Manşet, Toplum » AK Parti Ataşehir ‪‎SensizOlmaz‬ Sevgi Yürüyüşünde Büyük Coşku
AK Parti Ataşehir ‪‎SensizOlmaz‬ Sevgi Yürüyüşünde Büyük Coşku


AK Parti Ataşehir ‪Sensiz Olmaz‬ Sevgi Yürüyüşünde Büyük Coşku, Heyecan ve Sevgi Paylaşımı ile Gerçekleşti.

Çok Sayıda Miiletvekilimiz,Milletvekili Adayı,Teşkilat Mensubu ve Ak Partili Vatandaşın Katılımlarıyla Küçükbakkalköy ve İçerenköy Mahallelerinde Gerçekleşen Yürüyüşe Halkın İlgisi Görülmeye Değerdi.


Başbakanın Konuşmasından Başlıklar:

Ataşehir’de partisinin mitinginde konuşan Davutoğlu 81 ilin tamaında milletvekili çıkaracakları seçimin şölenini İstanbul’un birincisi ilçede yapacaklarını söyledi.

Şu ana kadar yaptıkları mitinglere göstertilen ilgiden söz ederek Ataşehir’deki miting konuşmasına başlayan Başbakan ve Ak Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, önceki seçimde 81 ilin 78’inde milletvekili çıkardıklarını 7 Haziran’da 81 ilin tamamında milletvekili çıkaracaklarını söyledi.

CHP Lideri Kemel Kılıçdadoğlu’nun seçim vaatlerinin noterden yaptığını hatırlatan Davutoğlu mitingdeki topluluğa; Siz bizden noter istiyor musunuz?” diye sordu. Vatandaşların “İstemiyoruz” cevabı üzerine de; “Neden?” diye soran Davutoğlu yanıtını yine kendisi; “çünkü siz bize güveniyorsunuz” ifadesi ile verdi. Davutoğlu vatandaşlara, “Milleti ile arasına noter sokandan hayır mı gelir?” diye sordu.

atasehir-davutoglu-akp

Ak Parti iktidarında 12 yılda otoyollar, köprüler, metro ve hava alanları yaptıklarını söyleyen Davutoğlu, “Bunların neyi var? Bir dikili ağaçları var mı?” sorularını sorduktan sonra; “Biz konuşuruz onlar dinler. Biz yaparız onlar konuşur” dedi.

Ataşehir’in belediye başkanının Ak Partili olmadığına gönderme yapan Başbakan Davutoğlu; Ataşehir maalesef bizim belediyecilik hizmetlerimizden istifade edemedi.” diye konuştu.

Ataşehir’in metro hatlarının kavşak noktası olacağını belirten Başbakan Davutoğlu, Kadıköy – Sultanbeyli metro hattının Ataşehir’den geçeceğini planlanan yeni hatlar ile Ataşehir’in Metro hatlarının kavşak noktası olacağını kaydetti.

Seçmenlerin 2 gurup olduğunu söyleyen Ak Parti genel Başkanı Ahmet Davutoğlu; “Bizim için iki farklı seçmen var. Biri şimdi AK Parti’ye oy verenler, diğeri de ileride AK Parti’ye oy verecekler” diyerek seçmenlerin Ak Partiye eğrimlerini gözlemlediğini kaydetti.

Başbakan Davutoğlu, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili, “Kemal hayal kurmakla meşgul rüya görüyor. Vakti olursa hayal oyunlarını bırakıp buraya gelir. İstanbul’a gelse de kendisini bir kılavuzla yaptığımız metroları gezdirsek” diye konuştu.

7 Haziran Seçimlerinde İstanbul ilçeleri arasında birinci gelecek olan ilçede Seçim şöleni yapılacağını açıklayan Davutoğlu, Ataşehir İlçe Teşkilatının seçimde birinci olmak için gece gündüz çalışacağına inandığını söyledi.

Başbakan Davutoğlu miting konuşmasını mitinge katılan vatandaşlardan; 7 Hazran’da yeni Türkiye’yi kuracak seçim sonucu için söz alarak tamamladı.

Başbakan Davutoğlu’nun Ataşehir’deki mitinginin açılışında konuşan Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. Mustafa Naim Yağcı karşılarında ittifak oluştuğunu iddia ederek; “7 Haziran seçimlerinde sandıkları patlatmak suretiyle bize karşı oluşan ittifaka cevabı yine siz vereceksiniz” dedi.

Galeri
📆 04 Haziran 2015 Perşembe 10:56   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR